Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Srí Lanka – Velký Okruh Po Ostrově Cejlon S Pobytem U Moře

kufr

Termín:20.10. (St) - 29.10. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:904943

Doprava:Letecky

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 46 980 Kč

Poloha
Kolombo • Pinnewalla • Polonnaruwa • Sigiriya • Dambulla • Kandy • Nuwara Eliya Termíny | 20.–29. října 2021 Cena | 46 980 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 7 800 Kč 
Program
1. den
Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno) do Kolomba s přestupem v některé evropské nebo asijské metropoli.
2. den
Přílet do Kolomba v ranních hodinách, transfer z letiště do plážového resortu Marawila, odpočinek a koupání v hotelu.
3. den
Po snídani návštěva sloního sirotčince v Pinnewalle – krmení sloních mláďat, pozorování jejich her a koupání slonů v blízké řece.Poté odjezd do někdejšího královského města Polonaruwa (UNESCO) na jihovýchodě ostrova – v době rozkvětu ve 12. století zde vznikly rozsáhlé zahrady, velké množství soch Buddhů, mnoho paláců i dalších staveb, jejichž vykopávky jsou turistickou atrakcí. Prohlídka rozsáhlých vykopávek včetně světoznámé, 14 metrů dlouhé sochy spícího Buddhy. Odjezd do města Sigiriya, večeře a nocleh v hotelu.
4. den
Po snídani prohlídka Sigiriye (UNESCO), výstup na Lví skálu, ruiny nádherného palácového komplexu postaveného v 5. století králem Kassyapou, prohlídka unikátních skalních kreseb. Pokračování do města Kandy, cestou prohlídka Dambully – jeskynních chrámů zdobených nástěnnými malbami ze života Gautamy Buddhy, více než 150 Buddhových soch vytesaných přímo do skal. Odpoledne návštěva batikové manufaktury a prohlídka zahrady koření v Matale. Příjezd do Kandy, večeře a nocleh v hotelu.
5. den
Po snídani prohlídka sto let staré botanické zahrady Peradeniya, jedné z nejkrásnějších na světě, se stovkami druhů tropické flóry, stromů, růží, orchidejí a dalších rostlin. Odpoledne prohlídka města Kandy (UNESCO), které je protkáno sítí buddhistických chrámů. Návštěva střediska lidového umění a řemesel. Světoznámý Chrám Buddhova zubu – jedno z nejposvátnějších míst ostrova, kde je uložena jedna z nejcennějších buddhistických relikvií. Večer návštěva tradičního folklórního představení včetně ukázky chůze po rozžhaveném uhlí. Večeře a nocleh v hotelu.
6. den
Po snídani odjezd do Nuwara Eliya (Město světla) – v 19. století oblíbené britské horské letovisko postavené v anglickém koloniálním stylu. Cestou jedny z nejkrásnějších přírodních scenérií ostrova – nejvyšší hora Cejlonu, nekonečné čajové plantáže, vodopády… Návštěva továrny na zpracování čaje s ochutnávkou. Odpoledne prohlídka městečka. Večeře a nocleh v horském hotelu.
7. den
Po snídani odjezd do městečka Kitulgala na západě ostrova, ležícího v pásmu tropického deštného pralesa, jedná se o nejvlhčí místo celého ostrova. V blízkosti protéká řeka Kelani, na které se natáčel slavný film Most přes řeku Kwai. Odjezd do Beruwaly – malá rybářská vesnička založená arabskými obchodníky v 8. století – slavná starobylá mešita a maják. Okolí Beruwaly patří díky svým scenériím k nejoblíbenějším resortům ostrova. Ubytování v hotelu, odpolední odpočinek, večeře, nocleh.
8. den
Volný den, odpočinek na pláži nebo u hotelového bazénu, večeře, nocleh.
9. den
Dopoledne koupání, v poledne uvolnění pokojů, transfer do Kolomba, prohlídka největšího kulturního a obchodního centra Srí Lanky - průjezd komerčním a obchodním centrem města, přístavní čtvrtí, čtvrtí Fort, bazarem Pettah, návštěva buddhistického chrámu Gangarámaja, večeře, transfer na letiště, v noci odlet do Evropy.
10. den
Přílet do Prahy nebo Vídně.​Cena zahrnuje | leteckou přepravu Praha/Vídeň – Kolombo, ubytování v hotelích*** s polopenzí (kromě nápojů), večeři navíc v Kolombu před odletem do Evropy, přepravu klimatizovaným autobusem, vstupy dle programu, služby českého a místního průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku.
Odjezdy
Praha
Vídeň
Cena zahrnuje
Leteckou přepravu Praha/Vídeň – Kolombo, ubytování v hotelích*** s polopenzí (kromě nápojů), večeři navíc v Kolombu před odletem do Evropy, přepravu klimatizovaným autobusem, vstupy dle programu, služby českého a místního průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, obědy, spropitné pro místního řidiče a průvodce 30-40 USD, vstupní vízum 30 USD, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem.

Srí Lanka – Velký Okruh Po Ostrově Cejlon S Pobytem U Moře

destinace: Srí Lanka, Srí Lanka

termín:20.10. (St) - 29.10. (Pá) 2021 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky /

strava: Polopenze

Srí Lanka – Velký Okruh Po Ostrově Cejlon S Pobytem U Moře
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...