Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Nespoutaná Srí Lanka ***

kufr

Termín:21.04. (Ne) - 30.04. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:608037

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 34 610 Kč

Program
1. den Odlet.
2. den - Colombo / Negombo Přílet do Colomba, kde se na letišti setkáte se zástupcem naší CK. Privátní transfer do Vašeho hotelu, ubytování a zbytek dne volno k odpočinku na pláži, aklimatizaci nebo k individuální prohlídce města.Hotel
3. den - Negombo / Sigiriya / Dambulla Po snídani se vydáte do vnitrozemí Srí Lanky k výstupu na skalní horu Sigiriya (UNESCO). Nachází se zde mnoho nástěnných maleb, pozůstatky rozlehlých zahrad, fresky nebo zrcadlová stěna, na kterou dříve jezdili turisté z celého světa psát vzkazy či verše. Dnes je to ovšem již zakázáne. Následuje transfer do hotelu, ubytování a nocleh.Hotel, polopenze.
4. den - Sigiriya / Polonnaruwa / Dambulla Dnes Vás čeká návštěva druhého nejstaršího královského města Polonaruwa, které bylo díky své výjimečnosti zapsáno na Seznam UNESCO. Tři století bylo toto město hlavním městem Srí Lanky. Odpoledne návrat do hotelu. Fakultativně můžete absolvovat projížďku na slonech v nedaleké Habaraně.Hotel, polopenze.
5. den - Dambulla / Matale / Kandy Po snídani transfer do Dambully (UNESCO), kde navštívíte unikátní komplex jeskynních chrámů. Jedná se o jeden z nejrozsáhlejších a nejlépe zachovaných jeskynních komplexů na Srí Lance. Je zde velké množství nástěnných maleb a převážně buddhistických, ale i hinduistických soch. Následně zavítáte do zahrady koření v Matale, kde budete zasvěceni do tajů přípravy místních léčebných přípravků. Odpoledne  přejezd do Kandy, kde navštívíte jedno z nejposvátnějších míst buddhistů – Chrám Buddhova zubu. Ten byl založen ve 4. st. př. n. l. k uchování vzácné relikvie. Prohlídka města a návštěvy centra řemesel. Večer shlédnutí tradičního tanečního představení.Hotel, polopenze.
6. den - Kandy / Pinnawela / Paradenya / Kandy Po snídani navštívíte sloní útulek Pinnawalla, kde se starají o opuštěná slůňata a o staré slony. Uvidíte zde, jak se sloni krmí anebo třeba i koupou. Poté následuje zastávka v botanické zahradě Peradeniya, kde uvidíte mnoho druhů tropických rostlin. Tato botanická zahrada je největší na Srí Lance a najdete zde například mnoho vzácných druhů orchidejí. Návrat do hotelu a nocleh.Hotel, polopenze.
7. den - Kandy / Gampola / Nuwara Eliya Po snídani následuje transfer do Gampoly. Zde ochutnáte 8 druhů čaje v místní továrně na jeho zpracování. Odpoledne se ještě podíváte k vodopádům Ramboda a poté příjezd do Nuwara Eliya.Hotel, polopenze.
8. den - Nuwara Eliya / Ella / Tissamaharama / NP Yala Dnešní den začnete cestou na nádraží Nanu Oya, kde nastoupíte na vlak a pojedete kolem čajových plantáží do Mésta Demodary. Zde Vás opět vyzvedne průvodce a pojedete do městečka Ella, které se nachází ve výšce 1.041 m n.m a je obklopeno lesy a čajovými plantážemi. Foto-stop u Ella Gap a transfer k úchvatnému mostu 9 Arch Bridge. Odpoledne příjezd do Tissamaharamy, kde se ubytujete a po krátkém odpočinku se vydáte do jednoho z nejvýznamnějších poutních míst Kataragamy, kde navštívíte místní chrámy. Možnost účastnit se autentické bohoslužby. Návrat do hotelu, Hotel, polopenze.
9. den - Tissamaharama / Kataragama / Galle / Colombo Brzy ráno se zabalenou snídaní pojete na safari do NP Yala. V tomto národním parku můžete spatřit slony, buvoly, jeleny, medvědy, krokodýly anebo i leoparda. Poté transfer do města Galle, kde si prohlédnete místní holandskou pevnost a přilehlé koloniální uličky. Odpoledne cesta na sever do města Colombo a odlet zpět domů.Snídaně.
10. den Přílet.
Popis ubytování
Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech za příplatek. Prosím kontaktujte naší CK.  Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Stravování
Polopenze
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) – Colombo – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě)
ubytování ve 3* hotelech
stravování formou polopenze
program dle itineráře
služby anglicky hovořícího průvodce (česky hovořící průvodce za příplatek)
transfer z/na letiště
transfery soukromým vozem během poznávacího okruhu
24-hodinová asistenční linka na Srí Lance
asistence na letištích a v hotelech
povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum na Srí Lanku (elektronicky za poplatek 35 USD)
cestovní pojištění (na požadavek zajistíme)
vstupy do památek 127 USD / os.
příplatek za období Perahera (1.8. - 31.8.2018)

strava a nápoje neuvedené v itineráři
spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
25.11. (Ne) - 04.12. (Út) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Budapešť
-34 610 Kč
Rezervace
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Mnichov
-34 610 Kč
Rezervace
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-34 610 Kč
Rezervace
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-34 610 Kč
Rezervace
02.12. (Ne) - 11.12. (Út) 2018 - 10 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Budapešť
-34 610 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Nespoutaná Srí Lanka ***

destinace: Srí Lanka, Srí Lanka

termín:21.04. (Ne) - 30.04. (Út) 2019 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Nespoutaná Srí Lanka
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Arcadia Air, s.r.o. IČO: 27449491
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...