Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

MIAMI ***

kufr

Termín:23.05. (So) - 30.05. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:893920

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze, Plná penze, All inclusive

Cena vč. tax: 12 580 Kč

Poloha
Velmi oblíbený rodinný hotel se nachází uprostřed uliček letoviska Calella asi 250 m od pláže. Hotel je velmi oblíbený především mezi rodinami s dětmi a také mezi seniory.
Vybavení
Hostům  je  k  dispozici  velká  hotelová  hala  s  recepcí,  kterou  se  dá  projít  do  atria  s  bazénem  a  terasou  na  opalování.  Hostům je dále k dispozici klimatizovaná restaurace, bar, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek.
Ubytování
Moderní a útulně vybavené pokoje pro 2 osoby a s možností až 2 přistýlek, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, telefon, balkón.
Stravování
polopenze – všechna jídla jsou podávána formou bufetu (švédské stoly). Doporučujeme dokoupení plné penze nebo ALL INCLUSIVE.
Klimatizace
hotel je plně klimatizovaný
All inclusive
plná penze formou bufetu, nealkoholické nápoje k jídlu i na baru po celý den, alkoholické nápoje od 11:00 do 23:00 hod. na baru.
Pláž a koupání
Pláž je vzdálena 250 m od hotelu. Pláž je písečná cca 6 km dlouhá a na okraji letoviska přechází ve skalní útesy.
Sport, zábava a nákupy
Hotel se nachází nedaleko od hlavní obchodní zóny v Calelle, kde je celá řada restaurací, barů a obchodů. Bohatý výběr výletů např. do zábavních vodních parků v sousedních letoviscích. Přímořským vlakem je možné se pohodlně dostat do Barcelony.
Internet
Na recepci je možné připojení k internetu
Oficiální kategorie
***
Autobusová doprava
dálkovým klimatizovaným autobusem za příplatek 3100,- Kč/osoba
Nástupní místa
Standardní nástupní místa - řazeno abecedně: Beroun, Bílina, Děčín, Cheb, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Most, Ostrov nad Ohří, Plzeň, Praha, Rokycany, Rozvadov, Sokolov, Teplice, Ústí nad Labem, Žebrák. Nástupní místa s příplatkem 300,- Kč: Česká Lípa, Hradec Králové,  Jablonec nad Nisou, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Pardubice, Příbram, Žatec. Nástupní místa s příplatkem 500,-Kč: České Budějovice, Brno, Jihlava(D1), Písek, Tábor, Velké Maziříčí(D1)POZOR - Všechny svozy jsou zajišťovány minimálně pro 4 osoby !!!Uzájezdů na poslední chvíli, tj. zájezdů zakoupených méně než 21 dní před odjezdem, kdy už jsou uzavřeny svozové trasy, nemusí být svoz ze všech míst dostupný a platí tak standartní nástupní místa.
Letecká doprava
CENA LETENKY U POBYTŮ NA 7 NOCÍ: 7990,- Kč/osoba CENA LETENKY U POBYTŮ NA 3/4/10/11/14 NOCÍ: 8990,- Kč/osobaCena letenky zahrnuje: leteckou přepravu Praha - Barcelona nebo Girona  - Praha, transfer z letiště do hotelu, odbavené zavazadlo do 15 kg.
Typ ceníku
ceny jsou uvedeny za osobu včetně polopenze za celý pobyt na 3/4/7/10/11/14 nocí bez dopravy
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí formou bufetu, služby delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, pobytovou taxu (platí se na místě)
Povinné příplatky
Na území Katalánska platí každá osoba nad 17 let turistickou daň. Plátcem této daně je výhradně až host ubytovacího zařízení a daň se platí až na místě po příjezdu na recepci. Daň tak nelze předem zahrnout do ceny zájezdu.Sazba pro hotely *** je 3,50 EUR/osoba/pobyt na 7 dní nebo delší (tj. 0,50 EUR/osoba/den, platí se však maximálně 7 nocí).Děti do 16,99 let pobytovou taxu neplatí.  
Nepovinné příplatky
380,- Kč /osoba pobyt - komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně pojištění pro případ storna490,- Kč/osoba/noc - jednolůžkový pokoj120,- Kč/osoba /den - plná penze (oběd)440,- Kč/osoba nad  13 let/den -  příplatek za all inclusive 290,- Kč/dítě do 13 let/den -  příplatek za all inclusive50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.

MIAMI ***

destinace: Španělsko, Costa del Maresme, Calella

termín:23.05. (So) - 30.05. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze, Plná penze, All inclusive

MIAMI
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DEZKA Děčín s.r.o. IČO: 27311066
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...