Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

RYSY - Tatranská Štrba - VELIKONOCE

kufr

Termín:01.04. (Čt) - 04.04. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:947882

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 300 Kč

Stravování
polopenze
UBYTOVÁNÍ
a) 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (vysouvací šuplík ), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon. b) 4 - lůžkové rodinné pokoje (dva 2 - lůžkové propojené pokoje), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon  Pro méně náročné klienty. Hotel prochází postupnou částečnou rekonstrukcí a renovací pokojů. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
VYBAVENÍ
Restaurace, kavárna s terasou, konferenční místnost, společenská místnost, dětská herna se stolovými hrami, biliár, stolní tenis, sauna, masáže, odpočívárna, whrilpool, Wi-Fi internet, lyžárna, parkoviště.
STRAVA
Polopenze. Možnost dokoupení obědů (výběr z jídelního lístku) za doplatek v CK.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Doporučujeme DOKOUPENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY do VYSOKÝCH TATER v termínech 1.7. - 25.8.2018 Nástupní místa: Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Třinec Cílová místa: Podbanské, Štrbské Pleso, Vyšné Hágy, Tatranská Polianka, Starý Smokovec, Tatranská Lesná, Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Vrbov Více informací, ceny a rezervace jízdenek ZDE .
DALŠÍ SLUŽBY
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platební karty.
DÍTĚ
Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!
KOUPÁNÍ
Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (22 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park VRBOV (32 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku TATRALANDIA s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (68 km).
SILVESTR
V ceně silvestrovského příplatku je zahrnuto slavnostní menu, vstup na oslavu, půlnoční bufet. Silvestrovský pobyt nelze zakoupit bez silvestrovského příplatku.
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
10 EUR / noc. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).
POLOHA
Hotel Rysy *** se nachází na okraji podtatranské obce Tatranská Štrba. Cca 200 m hotelu je zastávka zubačky na Štrbské Pleso. Hotel má výhodnou polohu jako výchozí bod na výlety do celých Vysokých Tater, Nízkých Tater, Levoče, termálních koupališť (aquapark v Popradě, termální bazény Liptovském Jánu, Tatralandia, Bešeňová) a nedalekých jeskyň.
POZNÁMKA
pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00 hod a končí obědem v den odjezdu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po dálnici D1 směr Poprad, sjezd Štrba - Štrbské Pleso, hotel leží na konci obce po pravé straně. Parkoviště před hotelem.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem z Popradu do Tatranské Štrby, zastávka - Tatranská Štrba - rozcestí (1,5 km).
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem (trať č. 180) do Štrby 2 km) zde zastavují i rychlíky z ČR. Dále pokračovat zubačkou do zastávky Tatranský Lieskovec (200 m).
SLEVY A VÝHODY
* SLEVA 5% ZA VČASNÝ NÁKUPU 60 a VÍCE DNŮ PŘED NÁSTUPEM NA POBYT - platí v termínech: 01.04. - 15.10. a 10.11. - 23.12.2021 * SLEVA 5% SENIORŮM od 50 let platí v termínech: 01.04. - 15.10. a 10.11. - 23.12.2021 *SLEVY platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT: - ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob, večeře - servírované, výběr ze 3 menu) - úschova lyží a kol - parkování - Wi-Fi
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZVÝHODNĚNÝ POBYT VE VYSOKÝCH TATRÁCH ZA 2990,- Kč (6 dní / 5 nocí, nástup NE, v termínu 19.3. - 01.4.2021)  - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob, večeře - servírované, výběr ze 3 menu - 1x za pobyt vstup do relax centra (sauna, vířivka) - úschova vlastních sport. potřeb - Wi-Fi Pobyt lze prodloužit o sobotu a neděli. Při rezervaci víkendového pobytu je účtován příplatek k základní ceně - dle ceníku.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
ZVÝHODNĚNÝ POBYT VE VYSOKÝCH TATRÁCH ZA 3090,- Kč (6 dní / 5 nocí, nástup NE, v termínu 15.10. - 10.11.2021) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob, večeře - servírované, výběr ze 3 menu - 1x za pobyt vstup do relax centra (sauna, vířivka) - úschova vlastních sport. potřeb - Wi-Fi Pobyt lze prodloužit o sobotu a neděli. Při rezervaci víkendového pobytu je účtován příplatek k základní ceně - dle ceníku.
UPOZORNĚNÍ
Hotel je zapojen do projektu seniorských a dětských dotovaných pobytů. Ubytovací kapacita je tímto výrazně omezena.
VÁNOCE
V ceně vánočního příplatku je zahrnuta štědrovečerní večeře formou slavnostního menu ( bez nápojů ) . Vánoční pobyt nelze zakoupit bez vánočního příplatku.
VELIKONOCE
V ceně velikonočního příplatku je zahrnuto slavnostní menu a lidové tradice. Velikonoční pobyt nelze zakoupit bez velikonočního příplatku.
LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK a provozní informace o lanovkách :https://www.vt.sk/cs/informace/provozni-doba-lanovek Lyžařský areál PARK SNOW ŠTRBSKÉ PLESO (8 km) až 1840 m n. m., 2 sedačkové lanovky a 3 vleky, 6 sjezdovek s celkovou délkou cca 4,5 km (nejdelší trať Solisko I. 2300 m s převýšením 438 m ), všechny uměle zasněžovány. Dále lyž. škola a půjčovna lyž. vybavení aj. Lyž. areál ST. SMOKOVEC (150 m) - dva vleky na Jakubkové louce (délka 1 km), vhodné pro začátečníky nebo nenáročné lyžaře a pozemní lanovka na Hrebienok (sáňkařská dráha 2,5 km vč. půjčovny sáněk a v některých dnech večerního provozu). Areál TATRANSKÁ LOMNICA (27 km) - až 2196 m n.m., cca 11,8 km sjezdovek, od loňské sezony nová 15-místná kabinová lanovka na Skalnaté Pleso a 2 km nových zasněžovaných tratí (středisko se za rok rozrostlo o 20%), celkem 2 kabinky, 3 sedačky a 2 vleky, dětský pás a dětská škola a školka, půjčovna lyžařského vybavení, úschovna lyží, ski servis, fun zona, freeride zona. Areál TATRANSKÁ LOMNICA se dělí na tyto vzájemně propojené části: • Tatranská Lomnica - Štart → 903 - 1173 m n.m. (6ti místná sedačka i kabinka) • Štart - Čučoriedky → 1173 - 1357 m n.m. (čtyřsedačka) • Štart - Skalnaté pleso → 1173 - 1772 m n.m. (15ti místná kabinka) • Skalnaté pleso - Lomnické sedlo → 1772 - 2196 m n.m. (2místná sedačka) • Tatranská Lomnica - buková hora → 907 - 1010 m. n. m.(8mi místná sedačka) V areálu najdete tyto sjezdovky: • Modré sjezdovky: Start západ (2 km), Start východ (850 m), Grand Slnečné (1,1 km), Javorová cesta (450 a 250 m), Buková hora západ (700 m) • Červené sjezdovky: Čučoriedky západ (880 m), Čučuriedky východ (960 m), Generál (1,3 km), Esíčka (1,3 km), Buková hora východ (700 m) • Černé sjezdovky: Lomnické sedlo (1,2 km)
DÁLE PRO VÁS (zima)
BONUS: SLEVA 20% na vstup do termálního aquaparku AQUACITY Poprad, SLEVA 15% na vstup do Thermal parku VRBOV, SLEVA 30% na skipas v lyžařském areálu LOPUŠNÁ DOLINA.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€ /os. 15+ /den
PROČ K NÁM ?
Proč hotel Rysy Tatranská Štrba: - zubačka pouze 200 m, - výborná poloha v blízkosti Vysokých a Nízkých Tater

RYSY - Tatranská Štrba - VELIKONOCE

destinace: Slovenská republika, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba

termín:01.04. (Čt) - 04.04. (Ne) 2021 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

RYSY - Tatranská Štrba - VELIKONOCE
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...