Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

PENZION KREMENISKO ***

kufr

Termín:20.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:113687

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 860 Kč

Poloha

Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších měst na Slovensku. V roku 1993 bylo historické jádro města spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. V historickém jádru města se nachází velmi mnoho umělecko – historických památek. Historie města je úzce spojená s hornictvím. V 18. storočí Banská Štiavnica prožívala svoje zlaté období, když těžba zlata a stříbra dosáhla nejvyšší hodnoty. Taktéž v tomto období město zaznamenalo kulturní a stavební rozmach. Velké množství uměle vytvořených jezer – tajchy (Počúvadlo, Rychňava, Hodrušské jezero a mnoho dalších) v okolí města – poskytuje turistům ideální podmínky pro oddych a rekreaci.

V nejbližším okolí se nachází Banské muzeum v přírodě – plášť, přilba, hornická lampa a nezapomenutelný zážitek je na světě. Poznejte historii hornictví a všechny stroje potřebné k této namáhavé práci.

Dále pak Centrum Bánské Štiavnice – centrum města je dnes národní kulturní památkou zařazenou do Seznamu světového dědictví UNESCO.

Poloha
 • domácí zvířata nejsou povolena
Vybavení
 • oficiální kategorie: 4 hvězdičky
 • poslední renovace: 2003
 • počet budov: 8, počet pater v hlavní budově: 2, počet pokojů: 48
 • parkoviště
 • vhodný pro rodiny, moderní
 • Wi-Fi
 • sluneční terasa, louka na opalování
 • bazén: 330 m² (květen-září)
Ubytování

Objekt „A“: přízemí: Apartmá 5–7 – ložnice pro 3 osoby, obývací pokoj pro 2–4 osoby s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a TV. Apartmá 4–5 – ložnice pro 2–3 osoby, obývací pokoj pro 2 osoby s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a TV. podkroví: Studio 4–5 – pokoj pro 5 osob, kuchyňský kout, koupelna, WC a TV. Studio 2–4 – pokoj pro 4 osoby, kuchyňský kout, koupelna, WC a TV. Dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. Spojením Studia 4–5 a dvoulůžkového pokoje vznikne Apartmán pro 5–7 osob. Spojením Studia 2–4 a dvoulůžkového pokoje vznikne Apartmán pro 5–6 osob.

Objekt „B“ přízemí: bezbariérové Dvě studia 4–5 – pokoj pro 5 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a TV. podkroví: Dvě studia 4 – pokoj pro 4 osoby, manželská postel, roztahovací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a TV.

Objekt „D“: přízemí: Apartmán 6 – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení a TV. Apartmán 4 – obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení a TV. poschodí: Tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a TV.

Letní popis

Můžete využít také dětský bazén u penzionu (průměr 2,5 m), v okolí města je soustava uměle vytvořených jezer a termální lázně Sklené Teplice vzdálené 12 km.

Zimní popis

Lyžařský vlek dlouhý 500 m – 2 km

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. U pobytu „Zvýhodněný pobyt“ dítě do 5 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Bonus: volný vstup do venkovního bazénu v období 01.07. – 05.09.2019. Připojení k internetu přes Wi-Fi v objektu B a D zdarma. Sleva 10% při zakoupení pobytu do 30.03.2019, platí jen při pobytu na 7 nocí, pobyt musí být celý zaplacen.

Cena zahrnuje

Zvýhodněný pobyt

1× láhev vína, 1× sauna (v létě bazén)

Cena za osobu / 4 noci s polopenzí, 1× láhev vína, 1× sauna (v létě bazén). Minimální obsazenost pokoje a studia jsou 2 osoby a apartmánu 3 osoby. Dětská cena platí v doprovodu dvou nebo tří osob dle kategorie ubytování. Dítě do 5 let bez nároku na služby ZDARMA.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. U pobytu „Zvýhodněný pobyt“ dítě do 5 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Bonus: volný vstup do venkovního bazénu v období 01.07. – 05.09.2019. Připojení k internetu přes Wi-Fi v objektu B a D zdarma. Sleva 10% při zakoupení pobytu do 30.03.2019, platí jen při pobytu na 7 nocí, pobyt musí být celý zaplacen.

Cena nezahrnuje
 • Pobyt se psem
 • Sauna a hydromasážní bazén
 • Rekreační poplatek
Vzdálenosti
 • do centra: Caorle, cca. 5 km
 • do centra: Duna Verde, cca. 1 km
 • k nákupnímu centru: La Quercia, cca. 150 m
 • k pláži: cca. 400 m
 • písečná pláž: mírně se svažující, veřejný, slunečníky (za poplatek), lehátka (za poplatek)
Stravování v hotelu v ceně zájezdu
 • beze stravy

PENZION KREMENISKO ***

destinace: Slovenská republika, Štiavnické vrchy, Banská Štiavnica

termín:20.09. (Pá) - 22.09. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

PENZION KREMENISKO
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...