Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

ČINGOV - Smižany ***

kufr

Termín:08.06. (Po) - 12.06. (Pá) 2020

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:886013

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 920 Kč

Poloha
Wellness & Kongres Hotel Čingov*** Slovenský raj se nachází nedaleko města Spišská Nová Ves a cca 25 km od Popradu, v klidné lokalitě Čingov, známé brány do národního parku Slovenský ráj. Prohlédněte si video o krásách Slovenského ráje ZDE. Okolí hotelu skýtá plno zajímavých zpestření: turistika ve Slovenském ráji, návštěva jDobšinské ľadové jaskyně, vyhlídkové lety, paragliding, bungee jumping, Mountainboard, Summertubing, jízda na koni či v kočáru s koňským spřežením aj.
Vybavení
restaurace, letní terasa s krbem, lobby bar s Wi-Fi internetem, kongresový sál pro 200 osob, salónek pro 50 osob, výtah, biliár, stolní tenis, badminton, X-BOX, trampolína, dětské hřiště, dětský koutek. Dále hotel zabezpečuje jízdy na koních, průvodcovské služby, zapůjčení horských kol, tenisový kurt, rybolov, fakultativní výlety a další. Wellness: relaxační bazén a vitální svět (parní, eukalyptická, solná, finská a infrasauna, whirlpool, ochlazovací bazén, tropický déšť, ledové vědro, oddychová místnost, masáže.
Ubytování
a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička.Pokoje procházejí postupnou rekonstrukcí. b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, chladnička. Možnost přistýlky. Rekonstruované. Oba typy pokojů mají balkon - ale pouze některé - balkony jsou bez příplatku a jako nezávazné přání klienta. CK negarantuje.
Stravování
polopenze. Snídaně bufetové stoly, večeře o 2 chodech výběrem z 5 menu. K večeři 1x nápoj (výběr z pivo, víno, nealko). Možnost dokoupení obědů nebo obědových balíčků a na místě.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
V okolí mnoho přírodních a kulturních památek UNESCO Spišský hrad, Spišská Kapitula, Spišské Podhradie, Žehra, Dobšinská ľadová jaskyňa a krásná příroda Národního parku Slovenský ráj aj.
Další služby
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Diners Club, JCB.
Dítě
Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Hotel splňuje kriteria projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI":
Parkování
u hotelu zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
15 Eur / noc. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem. Pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek. Majitel psa zajistí po svém miláčkovi úklid a ručí za to, že nebude narušen klid ostatních rekreantů.
POZNÁMKA
pobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 18.00 do 20.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TURISTICKÝ POBYT na 4 - 6 nocí ubytování dle zvoleného počtu nocí s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), láhev vína k večeři v den příjezdu, neomezený vstup do relaxačního bazénu, denně vstup do Vitálního světa (5 saun, vířivka,ochlaz. bazének, relax. místnost), parkovné.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
TURISTICKÝ POBYT na 7 nocí se slevou 7=6 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře o dvou chodech výběr z 5 menu), láhev vína k večeři v den příjezdu, neomezený vstup do relaxačního bazénu, denně vstup do Vitálního světa (5 saun, vířivka,ochlaz. bazének, relax. místnost), parkovné.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
Hotel se zapojil do projektu "DOVOLENÁ S DĚTMI": - ZDARMA děti do 3,99 let - SLEVA 50% pro děti do 14,99 let - dětské menu, herna a hřiště - bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygiena atd.
CELKOVÁ KAPACITA
76 lůžek + přistýlky
REKREAČNÍ POPLATEK
0,60€ / osoba 15+ / noc
AKČNÍ NABÍDKA
Provoz hotelu nepřerušen, ale částečně omezen: uzavřený bazén a wellness centrum. ZDARMA VSTUP DO HOTELOVÉHO BAZÉNU • SKVĚLÉ MÍSTO PRO TURISTIKU VE SLOVENSKÉM RÁJI
Proč k nám?
Proč Wellness & Kongres Hotel Čingov*** Slovenský raj - ideální poloha na okraji Slovenského ráje - zahrada s letní terasou - vhodné pro rodiny s dětmi: klidné místo mimo hlavní cestu, uzavřená zahrada - wellness s relaxačním bazénem s 31°C teplou vodou
PŘÍJEZD AUTEM
autem příjezd od Popradu směr Spišská Nová Ves, ve Smižanech (cca 3 km před Spišskou N. Vsí) na první křižovatce vpravo, přejedete pod železničním mostem a hned za ním odbočíte vpravo a dále se držíte hlavní cesty až dojedete přímo k hotelu. Parkováni u hotelu.Trasa Praha - Smižany: 578 km; Brno - Smižany: 380 km; Ostrava - Smižany: 269 km. GPS: 48°56'39.25"N 20°29'6.64"E
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
autobusem do Spišské Nové Vsi (cca 4 km). Odtud dále místní linkou do zastávky Smižany - Hradisko (400 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakemdo Spišské Nové Vsi (cca 4 km). Odtud dále autobusem Smižany - Hradisko (400 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H0083R20

ČINGOV - Smižany ***

destinace: Slovenská republika, Slovenský ráj, Smižany

termín:08.06. (Po) - 12.06. (Pá) 2020 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

ČINGOV - Smižany
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...