Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

DEPANDANCE ADAM

kufr

Termín:23.10. (Pá) - 25.10. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:929504

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 4 070 Kč

Poloha

Charakter okolí a nadmořská výška 621 m zařazují Lúčky do klimatické oblasti tatranských horských pásem. Léčí se zde především ženské nemoci a poruchy plodnosti. Hosté jsou ubytováni v léčebných domech Choč (zde se všichni hosté stravují), Liptov a připojených objektech. V LD Choč je kavárna, kinosál, knihovna, sál s TV a květinářství se suvenýry. Pořádají se zde výlety do Vysokých Tater, Demänovských jeskyní, Oravského Podzámku a na Oravskou přehradu popř. do Bešenové (cca 5 km). Součástí AQUA – VITAL Parkje venkovní rekreační bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C, s různými atrakcemi (vzduchová lehátka, vodní číše, chrliče, protiproud, podhladinové osvětlení, vzduchová sedátka…). Součástí AQUA – Vital Parku v kúpeľoch Lúčky je také venkovní sedací bazén s termální minerální vodou s teplotou 36 °C – 38 °C. Pro náročnější klienty je k dispozicí Vitální svět, kterého součástí je: finská sauna, mentolová sauna, Římská koupel, Kneippová koupel a tepidárium. Klienti mohou tuto nabídku využít během celého roku, AQUA – VITAL Park v kúpeľoch Lúčky je otevřený celoročně.

Ubytování

Ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a chladničkou. Wi-Fi připojení na internet.

Slevy

Dítě do 18 měsíců bez nároku na lůžko zdarma. Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou a vstup AQUA-VITAL Parku podle pobytu dospělé osoby s kterou je dítě na pobytu – 420 Kč/dítě a noc. Dětí 6–12 let mají léčebný pobyt Junior (plná penze, 1× léčebná procedura a 1× vstup do bazénů) 1 270 Kč/dítě a noc.

Cena zahrnuje

Aqua – Vital pobyt

Konzultace s lékařem, průměrně 1 léčebná procedura za noc, 2× AQUA – VITAL Balíček na 2 hodiny za každou noc pobytu (vnitřní bazény + venkovní bazény + vitální svět), 15% sleva na další zakoupené procedury v novém balneocentru, pitná kúra z pramene HGL-3 nebo Valentína zdarma, Slevová karta Liptov Region Card zdarma. Parkování zdarma. Možnost výběru jednoho bonusu: 1× vstup do venkovního bazénu na 2 hodiny nebo 1× vstup do kardiofitness nebo 1× vstup do solné jeskyně nebo 50% sleva na 1 dokoupenou proceduru.

Nástup na pobyt je po 12:00 hod. a ukončením do 10:00 hod. Pobyt začíná obědem a končí snídani. Nástup na pobyt je možný v neděli – středu s minimální délkou pobytu 2 noci, nástup na pobyt je možný ve čtvrtek – sobotu s minimální délkou pobytu 4 noci.

Cena za osobu s plnou penzí formou bufetových stolů a programem.

Dítě do 18 měsíců bez nároku na lůžko zdarma. Dítě do 6 let bez nároku na lůžko se stravou a vstup AQUA-VITAL Parku podle pobytu dospělé osoby s kterou je dítě na pobytu – 420 Kč/dítě a noc. Dětí 6–12 let mají léčebný pobyt Junior (plná penze, 1× léčebná procedura a 1× vstup do bazénů) 1 270 Kč/dítě a noc.

DEPANDANCE ADAM

destinace: Slovenská republika, Nízké Tatry, Lúčky

termín:23.10. (Pá) - 25.10. (Ne) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

DEPANDANCE ADAM
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DCK Rekrea Ostrava s.r.o. IČO: 25379178
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...