Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

SOREA MÁJ - Liptovský Ján - REKREAČNÍ POBYT

kufr

Termín:27.11. (So) - 29.11. (Po) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:949315

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 940 Kč

Stravování
polopenze
UBYTOVÁNÍ
1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou (= rovnocenné lůžko, které vytvoří s pevným lůžkem manželskou dvoupostel), koupelna s vanou + WC, SAT/TV, telefon, trezor, wifi, balkon. Příplatek za pokoj 1/1 se neúčtuje.
VYBAVENÍ
restaurace, aperitiv bar, kongresové prostory, stolní tenis, biliár, dětský koutek, výtah, JUMPING centrum - cvičení na profi trampolínách, internetový koutek, Wi-Fi internet v celém hotelu Wellness: vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a malý dětský bazén, sauna, masáže, mořská koupel (jemná sprejová sprcha, díky které můžete inhalovat mořskou sůl). Venkovní koupaliště THERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), relaxační - klidový bazén, bazén pro neplavce, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program.
STRAVA
Polopenze.
Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Množství turistických tras a cyklotras v Národních přírodních rezervacích Nízkých Tater. Malá a Velká Stanišovská jeskyně ( 3 km ) , Ďumbier (2047 m.n m.) , Nejvíce staveb zámeckého typu a kúrií na mert čtvereční ve střední Evropě - obec Liptovský Ján. Liptovský hrad ( 6 km ) , Tatralandia ( 8 km ) , Skanzen Pribilina ( 10 km ) , Thermalpark Bešeňová ( 29 km ), Skanzen Vlkolinec ( 35km ), Skanzen Zuberec ( 45 km )
DALŠÍ SLUŽBY
Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Mastercard, Maestro.
DÍTĚ
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
KOUPÁNÍ
vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a venkovní koupaliště TERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), dětský bazén, relaxační - klidový bazén, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program. Vstup do bazénů za příplatek na místě. Nejmodernější, celoroční aquapark na Slovensku  TATRALANDIA  v Liptovském Mikuláši (15 km).
SILVESTR
Silvestrovský pobyt v termínu 29.12.2020 - 02.01.2021 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní silvestrovské menu s přípitkem a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
PARKOVÁNÍ
zdarma na nehlídaném parkovišti u hotelu
POBYT SE ZVÍŘETEM
10,-€/den
POLOHA
Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ se nachází v ústí Jánské doliny cca 10 km jihovýchodně od Liptovského Mikuláše pod nejvyšším vrcholem Nízkých Tater - Ďumbierem (2 043 m n.m.). Jánská dolina patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám a díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty.
POZNÁMKA
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po dálnici D 1 do Liptovského Jánu, parkování u hotelu. Trasa Praha - Jánská Dolina: 520 km; Brno - Jánská Dolina: 316 km; Ostrava - Jánská Dolina: 202 km. Parkování u hotelu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Liptovského Mikuláše - 12 km, odtud místní linkou do Liptovského Jánu, dále pěšky k hotelu (400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Liptovského Mikuláše (trať č. 180) - 12 km, odtud autobusem do Liptovského Jánu, dále pěšky k hotelu (400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
SLEVY A VÝHODY
Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
HOT ARÓMA DETOX (5dnů/4noci, nástup libovolný)
* 4x ubytování s bufetovou polopenzí * 4x vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování. Programy pro osoby od 15-ti let: HOT ARÓMA program: * 1x masáž teplým levandulovým olejem * 1x aromatická tepelná masáž * 1x masáž lávovými kameny * 1x kokosový zábal * 1x voskový zábal * 1x levandulový zábal. DETOX program: * 1x medová masáž * 1x peelingová masáž * 1x relaxační masáž * 1x medový zábal *1x pomerančový zábal * 1x horký zábal. První procedura se čerpá v den nástupu. Všechny procedury v trvání 20 min. BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
ZIMNÍ WELLNESS HARMONIE (6dnů/5nocí, nástup libovolný)
* 5x ubytování s bufetovou polopenzí * denně vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování. BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
JARNÍ NÁDECH (7dnů/6nocí, nástup libovolný)
* 6x ubytování s bufetovou polopenzí * denně vstup do hotelového bazénu s termální vodou * Wi-Fi * parkování. BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
REKREAČNÍ POBYT (nástup libovolný, minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci) - ubytování dle zvoleného počtu nocí - bufetová polopenze BONUSY ZDARMA: - parkování - Wi-Fi v celém hotelu BONUSY: - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare - SLEVA 30% na vstup do hotelového termálního bazénu v hotelu SOREA MÁJ, Liptovský Ján - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina Slevy se vztahují na základní ceny.
UPOZORNĚNÍ (léto)
Úřad veřejného zdravotnictví vydal Opatření OLP / 4083 / 2020OLP / 4083/2020, které mimo jiné pojednává také o tom, že se: - zakazuje provoz wellness center, fitness center, bazénů. Předpoklad povolení spustit wellness centra krizovým štábem a hlavním hygienikem SR je o 14 dní a možná později, v závislosti na dalsiho rozhodnutí krizového štábu SR
UPOZORNĚNÍ
K 17.5.2021: Ubytování: - max 2 dospělé osoby na 1 pokoji nebo členové 1 domácnosti v samostatném pokoji - prokázání se testem ne starším než 72 hodin, tato povinnost neplatí pro děti do 10 let Restaurace: povolený rozvoz, prodej "přes okénko" a terasy Wellness: max. 10 osob nebo min. 15 m2 na osobu
VÁNOCE
Vánoční pobyt v termínu 21.12.-29.12.2020 s minimální délkou 4 noci. V ceně pobytu je zahrnuto slavnostní štědrovečerní menu a animační akce s tématickým kulturně-společenským programem.
LYŽOVÁNÍ
V okolí lyžařské běžecké tratě. Lyžařské středisko Skicentrum 

OPALISKO 

v Nízkých Tatrách , nad opcí Závažná Poruba , na úpatí vrchu Poludnica, 7 km jihovýchodně od Liptovského Mikuláše . Celková délka různě náročných sjezdovek (včetně dětské) je 3,2 km, nejdelší "červená" Galička ( 1560 m ) . 2-sedačková lanovka a 4 lyžařské vleky, běžecký areál s tratěmi v délce 3, 4, 5 a 15 km. 3 km trať je osvětlená pro večerní lyžování. Ohrazený dětský areál s výukou lyžování a snowboardingu. Do 22 km vzdáleného lyžařského střediska JASNÁ NÍZKÉ TATRY je pro majitele regionální slevové karty zabezpečená doprava SKIBUSem z Jánské Doliny přímo ke sjezdovkám do Dem. Doliny a lyž. střediska Chopok Sever .
CELKOVÁ KAPACITA
185 pevných lůžek + 104 přistýlek Hotel má bezbariérový vstup, restauraci, aperitiv bar, kongresový sál a vstup do bazénu (pohyblivá plošina vedle schodiště), v přízemí je 1 berzbariérový pokoj. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérový pokoj je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
UPOZORNĚNÍ (zima)
Provozní odstávka hotelu: 7.12. - 16.12.2019.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,50 €/os 18+/noc
AKČNÍ NABÍDKA
Příplatek za 1/1 pokoj se neúčtuje!
PROČ K NÁM ?
Proč Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ: - Léčivá termální voda po celý rok! - Malebná liptovská příroda! - Pozitivní energie jedinečného místa na Liptově!
KDE BUDETE SPÁT
1 a 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou koupelna s vanou + WC, SAT/TV, telefon, trezor, wifi, balkon. Přistýlka = rovnocenné lůžko, které vytvoří s pevným lůžkem manželskou dvoupostel. Příplatek za pokoj 1/1 se neúčtuje.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, aperitiv bar, kongresové prostory, stolní tenis, biliár, dětský koutek, výtah, JUMPING centrum - cvičení na profi trampolínách, internetový koutek, Wi-Fi internet v celém hotelu Wellness: vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a malý dětský bazén, sauna, masáže, mořská koupel (jemná sprejová sprcha, díky které můžete inhalovat mořskou sůl). Venkovní koupaliště THERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), relaxační - klidový bazén, bazén pro neplavce, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program.
FORMA STRAVY
Polopenze.
Možnost dokoupení obědů (servírované s možností výběru) za příplatek v CK.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
Množství turistických tras a cyklotras v Národních přírodních rezervacích Nízkých Tater. Malá a Velká Stanišovská jeskyně ( 3 km ) , Ďumbier (2047 m.n m.) , Nejvíce staveb zámeckého typu a kúrií na mert čtvereční ve střední Evropě - obec Liptovský Ján. Liptovský hrad ( 6 km ) , Tatralandia ( 8 km ) , Skanzen Pribilina ( 10 km ) , Thermalpark Bešeňová ( 29 km ), Skanzen Vlkolinec ( 35km ), Skanzen Zuberec ( 45 km )
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA - platí pro všechny pobyty. REKREAČNÍ POBYT: Jedno dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce nebo bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících dospělých na pokoji). V pokoji 1/2+1 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA. V pokoji 1/2+0 v doprovodu 2 dospělých osob povoleno: 1x dítě od 3 do 7,99 let bez lůžka s polopenzí ZDARMA a 1x dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
vnitřní bazén s termální vodou s teplotou 28 °C (voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová) a venkovní koupaliště TERMAL RAJ: plavecký bazén (délka 50 m, šířka 18 m, hloubka 80 - 180 cm), dětský bazén, relaxační - klidový bazén, bazén s fontánkou, sportovní aktivity (plážový volejbal, petanque), animační program. Vstup do bazénů za příplatek na místě. Nejmodernější, celoroční aquapark na Slovensku TATRALANDIA v Liptovském Mikuláši (15 km).
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ se nachází v ústí Jánské doliny cca 10 km jihovýchodně od Liptovského Mikuláše pod nejvyšším vrcholem Nízkých Tater - Ďumbierem (2 043 m n.m.). Jánská dolina patří k nejkrásnějším nízkotatranským dolinám a díky bohatému výskytu termálních a minerálních pramenů je Liptovský Ján oblíbeným místem pro lázeňské a rekreační pobyty.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod poslední den pobytu. Při dokoupení obědů není možný oběd v den nájezdu a odjezdu .
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
LETNÍ POŽITEK V TERMAL ráji (8 dnů/7 nocí, nástup libovolný) - v termínu 28.6. - 1.9.2021 * 7x ubytování v jednolůžkovém nebo plně obsazeném 2-lůžkovém pokoji * 7x polopenze formou bufetu * 7x vstup do hotelového bazénu s termální vodou nebo na termální koupaliště TERMAL raj * Wi-Fi * parkování. BONUSY: - SLEVA 30% na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP, Demänovská Dolina - SLEVA 30% na vstup do Wellness svět regenerace a oddychu v hotelu SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso - SLEVA 30% do AQUA Relax centra v Hotelu SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica - SLEVA 30% na vstup do Wellness URANIA v Hotelu SOREA URÁN, Tatranská Lomnica - SLEVA 20% do bowling centra SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare Ostatní slevy a bonusy dle aktuální letní kampaně. Slevy se vztahují na základní ceny.
URČITĚ OCENÍTE
Proč Kongres a wellness Hotel *** SOREA MÁJ: - Léčivá termální voda po celý rok! - Malebná liptovská příroda! - Pozitivní energie jedinečného místa na Liptově!

SOREA MÁJ - Liptovský Ján - REKREAČNÍ POBYT

destinace: Slovenská republika, Nízké Tatry, Liptovský Ján

termín:27.11. (So) - 29.11. (Po) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

SOREA MÁJ - Liptovský Ján - REKREAČNÍ POBYT
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...