Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Bratislava

kufr

Termín:12.12. (St) - 12.12. (St) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648626

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 429 Kč 319 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní trhy v BratislavěNenechte si ujít jednodenní adventní zájezd do metropole našich východních sousedů. Bratislava je kouzelným městem zejména v období vánočních svátků s proslulými vánočními trhy a bohatým svátečním programem. Staré město se vám představí v plné vánoční kráse.
  • Krásný výlet do vánočně naladěné Bratislavy
  • Prohlídka historického centra města s průvodcem
  • Vánoční trhy se slovenskými specialitami
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu do města prohlídka historického centra Bratislavy- katedrála  sv. Martina, Primaciálního paláce – sídlo biskupů, Bratislavský hrad – který se pyšní svou bohatou historií, Starou a Novou  radnici, Grassalkovičův palác, Slovenské národní divadlo, Michalská brána – sídlo prezidenta,Dům u dobrého Pastiera a mnoho dalších.V odpoledních hodinách nasajeme neopakovatelnou atmosféru vánočních trhů, kde můžete ochutnat slovenské speciality např. Cigánskou pečeni, medovníky, punč, husí a zelné lokše, zelnačku a zakoupit mnoho vánočních dárků a suvenýrů. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupy, případný příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (4.00, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - s příplatkem 300 KčHumpolec (5.00, čerpací stanice BENZINA - Vystrkov, směr Pelhřimov) - s příplatkem 300 KčJihlava (Benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor - při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně) - s příplatkem 300 KčVelké Meziříčí (6.00, čerpací stanice Mol, směr Brno) - s příplatkem 300 Kč, při cestě zpět výstup u benzinové stanice Shell u restaurace McDonaldLinka 2Brno (7.00, Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - bez příplatkuBřeclav (7.50, parkoviště před Tescem, Lidická 137) - bez příplatkuLinka 3Ostrava (4.00, parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice, ul. 28. října) - s příplatkem 300 KčFrýdek-Místek (4.25, staré autobusové nádraží u vjezdu do Vojenské správy) - s příplatkem 300 KčNový Jičín (4.45, čerpací stanice LXM Group, Malostranská ul. 59) - s příplatkem 300 KčHranice (5.10, parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert) - s příplatkem 300 KčOlomouc (05.50, staré autobusové nádraží u otočných hodin) - s příplatkem 200 KčProstějov (6.10, před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) - s příplatkem 200 KčVyškov (6.30, čerpací stanice Mol u dálnice, směr Brno) - s příplatkem 150 Kč

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Bratislava

destinace: Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava

termín:12.12. (St) - 12.12. (St) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Bratislava
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...