Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Vídeň s dětmi

kufr

Termín:21.11. (So) - 21.11. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:927993

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 850 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Program
1. den: V ranních hodinách (Trutnov 3:30, HK 4:30, PCE 5:00, Svitavy 6:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR. Po příjezdu do VÍDNĚ návštěva  Haus des Meeres v bývalé protiletadlové věži nedaleko centra města. Přestože „Dům moří“ na první pohled nevypadá atraktivně, všechno se změní, jakmile vstoupíte dovnitř. Desetipodlažní  budova  ukrývá  nejen mořské živočichy, ale také plazy a jiné obyvatele tropických oblastí. Kromě akvária se žraloky a mořskou želvou, které přesahuje prostor dvou podlaží, projdete také třípatrovým amazonským pralesem, kde kolem vás létají ptáci a pobíhají malé opice. Najdete zde i podmořský tunel, sladkovodní nádrže a terária s pavouky, ještěrkami nebo mravenci. Na každé patro se dostanete pěšky nebo výtahem. Navíc je ze střešní vyhlídkové terasy opravdu krásný výhled na celou Vídeň. Po prohlídce ještě zbude čas na procházku rozsvícenou Vídní a návštěvu adventního trhu. Odjezd v cca 17:30 hod.
Cena zahrnuje
dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč. Vstupné Haus des Meeres: dospělí 19,90 EUR, dítě 6-15 let 8,90 EUR, dítě 3-5 let 5,90 EUR, student od 16 let 14,90 EUR.
Nástupní místa
Trasa W – Trutnov (+180), Dvůr Králové nad Labem (+250) a Jaroměř (+150) nebo Hořice (+250), Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100).

Výsledná trasa bude stanovena na základě počtu přihlášených osob z jednotlivých míst. Nástupní místa na hlavní trase jsou bez příplatku. U některých nástupních míst je v závorce uveden příplatek, případně sleva. V případě, že není na svoz min. 6 osob, je CK oprávněna již potvrzené nástupní místo změnit na nejbližší nástupní místo na hlavní trase a peníze za tzv. svoz budou klientům vráceny. Zrušení svozu ze strany CK není důvodem k odstoupení od Smlouvy o zájezdu ze strany klienta. Pro skupiny nad 15 osob možný odjezd i z dalších míst dle dohody v cestovní kanceláři.
Poznámky
Více informací k Haus des Meeres a dojmy nadšených návštěvníků najdete např. na těchto odkazech: 
https://www.haus-des-meeres.at/
https://rakousko24.cz/viden/dum-more-ve-vidni/
https://morskyzivot.cz/navsteva-haus-des-meeres-ve-vidni/
https://www.wien.info/cs/sightseeing/sights/sea-house
Náš tip
Vezměte na advent do Vídně také své děti! Navštívíte největší rakouské akvarium, kde kromě žraloků a tropických ryb uvidíte spoustu dalších obyvatel zvířecí říše. Těšit se můžete i na volně poletující ptáky a pobíhající opičky v tropickém pavilonu. Nezapomenutelný je také výhled ze střešní terasy. Výlet zakončíte na adventním trhu ochutnáním některé z lákavých dobrot.

Adventní Vídeň s dětmi

destinace: Rakousko, Vídeň

termín:21.11. (So) - 21.11. (So) 2020 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Vídeň s dětmi
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...