Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Vídeň

kufr

Termín:13.12. (Čt) - 13.12. (Čt) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:752000

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 690 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Program
1. den : V ranních hodinách (Trutnov 4:00, HK 5:00, PCE 5:30, Svitavy 7:00 a další nástupní místa analogicky) odjezd z ČR, před polednem příjezd do Vídně. Zastávka u zámku Schönbrunn a návštěva adventního trhu před zámkem. Odpoledne prohlídka historického centra s průvodcem. Individuální volno k návštěvě nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí. Volno můžete využít i k návštěvě adventních koncertů, případně k posezení v kavárně. Odjezd z Vídně cca v 19:00 hod.
Cena zahrnuje
dopravu busem, služby průvodce a pojištění proti úpadku CK.
Příplatky
komplexní cestovní pojištění vč. storna 35 Kč.
Nástupní místa
Trasa W - Trutnov, Hostinné (+300), Dvůr Králové nad Labem (+250), Hořice (+250), Úpice (+250), Červený Kostelec (+250), Náchod (+300), Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Holice nebo Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno (-100)Informace o odjezdu z Prahy v CK DATOUR.
Poznámky
Vídeňský advent začíná již 6 týdnů před Štědrým dnem, takže i v listopadových termínech bude již možné u radnice navštívit tradiční vánoční trhy, ještě bez velkého počtu lidí. Výhodu menšího počtu návštěvníků oceníte i ve všední dny - již několik let jezdíme ve čtvrtek. Tyto termíny jsou též ideální pro návštěvu výstavy, např. do Albertina můžete zajít na impresionistu Claude Moneta (vstup cca 13 EUR), v Umělecko-historickém muzeu se koná výstava mistra severské renesance Pietra Brueghela st. V námi vybraných termínech je navíc možné vystoupit z busu nedaleko centra a není třeba absolvovat přesun metrem. Termíny 1., 8. a 15.12. Vám rádi zprostředkujeme z nabídky partnerských CK.
Náš tip
Rakouská metropole oděná do vánočního hávu, to je Vídeň v adventním čase. Prohlídka historického centra s průvodcem, návštěva nejznámějšího vídeňského adventního trhu na Radničním náměstí a proslulý zámek Schönbrunn.
13.12. (Čt) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Adventní Vídeň
Bez stravy
Autobus
-690 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Vídeň

destinace: Rakousko, Vídeň

termín:13.12. (Čt) - 13.12. (Čt) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Vídeň
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Datour s.r.o. IČO: 26002311
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...