Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Mariazell a průvod čertů (Ostravská linka)

kufr

Termín:24.11. (So) - 24.11. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:765996

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 829 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Mariazell a průvod čertů Navštivte s námi významné poutní místo Mariazell v Rakousku. Pohádkové vánoční trhy vám učarují a navečer vás čeká průvod čertů - zdejší Krampuslauf si prostě nesmíte nechat ujít!
  • Pohádkové vánoční trhy a průvod čertů
  • Pohyblivý betlém, 4 metry vysoká perníková chaloupka
  • Možnost návštěvy likérky a ochutnání produktů
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • Nástupní místa bez příplatku: Brno, Pohořelice, Znojmo. Ostravská linka za příplatek.
  • Nabídka s pražskou linkou zde
Program zájezdu 1. den:Dopoledne příjezd do poutního městečka Mariazell, které je zasazeno do malebné alpské krajiny. Společně s průvodcem se projdete křížovou cestou (v zimních měsících mohou být jednotlivá zastavení zakryta) k pohyblivému betlému a uvidíte také 4 metry vysokou perníkovou „chaloupku“, na kterou byla spotřebována rovná tuna perníku! Nahlédnete do tajů výroby včelích produktů – vosku, medoviny a vyhlášencýh medových perníčků Pirker. Můžete navštívit i místní likérku, kde vzniká i nápoj Alzberger a ochutnat její produkty. Nejznámější památkou je nádherná a mohutná bazilika, která patří mezi nejvýznamnější mariánské stavby v Evropě. Uchovává sošku Panny Marie ze 13. století, jenž je označována jako Magna Mater Austriae (neboli Velká Martka Rakouska). V odpoledních hodinách cca od 17:00 hod. se každý rok koná pekelný průvod čertů v centru městečka. Za doprovodu hřmotné hudby a světelných efektů přijedou alegorické vozy s čerty. Poté odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce cca 20:00 hod.Důležité informace o zájezduCena zahrnuje:dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné, případný příplatek za nástupní místo.
Doporučené kapesné: 30 €.Orientační ceny vstupného: možnost degustace místního likéru v obchodu, Muzeum perníku cca 4 € na osobu, mechanický betlém cca 1,50 € na osobu.Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Nástupní místa a orientační časy odjezdůOstrava (2.30, parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice, ul. 28 října) - s příplatkem 300 KčFrýdek-Místek (2.50, staré autobusové nádraží u vjezdu do Vojenské správy) - s příplatkem 300 KčNový Jičín (3.10, čerpací stanice LXM Group, Malostranská ul. 59) - s příplatkem 300 KčHranice (3.40, parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert) - s příplatkem 200 KčOlomouc (4.10, staré autobusové nádraží u otočných hodin) - s příplatkem 200 KčProstějov (4.25, před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) - s příplatkem 200 KčVyškov (4.45, čerpací stanice Mol u dálnice, směr Brno) - s příplatkem 150 KčBrno (5.00, autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště číslo 31,32 ) - bez příplatkuPohořelice (5.25, na náměstí u autobusové zastávky) - bez příplatkuZnojmo (5.55, čerpací stanice Shell u vlak. nádraží) - bez příplatku

24.11. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-829 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Mariazell a průvod čertů (Ostravská linka)

destinace: Rakousko, Štýrsko, Štýrsko - ostatní

termín:24.11. (So) - 24.11. (So) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Mariazell a průvod čertů (Ostravská linka)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...