Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní trhy ve štýrském Grazu

kufr

Termín:06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648616

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 499 Kč 899 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní trhy v GrazuNasajte nezapomenutelnou atmosféru štýrského města – Grazu. Graz je považován za hlavní adventní město Rakouska V období adventu se stává pohádkovým místem, které podtrhuje vánoční trh s prodejem tradičních řemeslných výrobků a pochoutek. Zahřejte se horkým punčem,uděláte si radost nákupem vánočních dárků  nebo se jen necháte inspirovat originálními nápady na vánoční výzdobu.
  • Pododová adventní atmosféra ve štýrském městě Graz
  • Hlavní adventní město
  • Největší adventní kalendář na světě, ledový betlém, čertovo kolo
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu vás čeká prohlídka historického centra s průvodcem - zámecký vrch Schlossberg s Hodinovou věží, náměstí Zvonkohry, Zemský dům a zbrojnice, Mauzoleum a kostel Svaté Kateřiny. Dále uvidíte největší adventní kalendář na světě, ledový betlém,který je vytesaný z téměř 50 tun ledu a nostalgickým čertovým kolem. Poté již individuální volno k návštěvě trhů, kterých se po celém městě koná spostu. Tradiční adventní trh  ve Františkánské čvrti se selskými produkty, vánočním pečivem, svařeným vínem a punčem,dřevěnými výrobky a betlémem s živými zvířátky. Proslulý vánoční trh Christkindlmarkt je přímo na Hlavním náměstí. Na těle i na duši vás zde zahřeje lahodná hořící směs vína a rumu. Regionální štýrské dobroty zakoupíte na náměstí Glockenspielplatz. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné, případný příplatek za nástupní místo.Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1 Brno (4:00, Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G)Mikulov (5.00, čerpací stanice Shell – u kruhového objezdu)

06.12. (Čt) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-40%899 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní trhy ve štýrském Grazu

destinace: Rakousko, Štýrsko, Štýrsko - ostatní

termín:06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní trhy ve štýrském Grazu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...