Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Salzburg

kufr

Termín:22.12. (So) - 22.12. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648624

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 899 Kč 649 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní Salzburg Pojeďte s námi zažít ten neopakovatelný pocit, kde se na město potichu snášejí sněhové vločky, vzduch je provoněný praženými mandlemi, svařeným vínem a někde v dáli slbě zní vánoční zvonky. Navštívíte jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Rakousku, projdete se po památkách a navštívíte "Ježíškův trh.
  • Výlet do vánočně vyzdobeného a voňavého Salzburgu"
  • Vydáme se po stopách vánoční písně "Tichá noc,Svatá noc"
  • Město W.A.Mozarta
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • Podívejte se na termíny s průvodem čertů
Program zájezdu1. den: Nejdříve si s průvodcem projdete vánočně vyzdobenými uličkami města. Salzburg je jedním z nejkrásnějších rakouských měst, jeho dominantou je slavný zámek Mirabell. V Salzburgu se narodil W. A. Mozart a poprvé zde také zazněla nejznámější vánoční koleda Tichá noc. Není tak divu, že se Salzburgu přezdívá „město adventu“. Navštívítě klášter sv. Petra, uvidíte slavnou zvonkohru a světoznámou Getreidegasse - Obilnou uličku. Po poledni se už přesunute na romantické vánoční trhy. V srdci Starého města naleznete slavný "Ježiškův trh", který se tu pořádá již od 15. století a v roce 2007 byl na základě průzkumu evropských adventních trhů vyhlášen za jeden z nejkrásnějších v Evropě společně s vánočními trhy ve Vídni, Paříži a Norimberku. Navečer/večer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.Důležité informace o zájezduCena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné, případný příplatek za nástupní místo.Doporučené kapesné: 40 €.
POZOR - Nástupní místa se liší dle termínu zájezdu: 40 €.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Nástupní místa a orientační časy odjezdů Linka č. 1Praha (3.00, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule)Příbram (4.00, parkoviště Kaufland, ulice Husova)Písek (5.00, ČS Mol, Hradišťská ul.)České Budějovice (5.45, před autosalonem Peugeot, výstaviště)Kaplice (6.30, čerpací stanice Mol, naproti restaurantu Saloon) Linka č. 2Brno (3.00, autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště číslo 31,32) - bez příplatkuPohořelice (3.25, na náměstí u autobusové zastávky) - bez příplatkuZnojmo (3.55, čerpací stanice Shell u vlak. nádraží) - bez příplatku Linka č. 3Ostrava (0.30, parkoviště naproti bývalému kulturnímu domu Vítkovice, ul. 28 října) - s příplatkem 300 KčFrýdek-Místek (0.50, staré autobusové nádraží u vjezdu do Vojenské správy) - s příplatkem 300 KčNový Jičín (1.00, čerpací stanice LXM Group, Malostranská ul. 59) - s příplatkem 300 KčHranice (1.20, parkoviště u motorestu Sparta, naproti hypermarketu Albert) - s příplatkem 200 KčOlomouc (1.50, staré autobusové nádraží u otočných hodin) - s příplatkem 200 KčProstějov (2.10, před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) - s příplatkem 200 KčVyškov (2.30, čerpací stanice Mol u dálnice, směr Brno) - s příplatkem 150 Kč

15.12. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-6%Last minute849 Kč
Rezervace
22.12. (So) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-28%Last minute649 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Salzburg

destinace: Rakousko, Salcbursko, Salzburg

termín:22.12. (So) - 22.12. (So) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Salzburg
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...