Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně ***

kufr

Termín:20.08. (So) - 21.08. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:771171

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 2 690 Kč

Harmonogram
1. den: Odjezd z ČR v časných ranních hodinách do Vídně - rakouské metropole. Nejdříve zavítáme do Schönbrunnu, známé rezidence rakouských císařů, kde můžeme navštívit reprezentační interiéry, projít se v zámeckém parku, či navštívit zdejší známou zoologickou zahradu, kde chovají i pandu velkou. V odpoledních hodinách odjedeme do centra města a po úvodním autobusovém okruhu po známém Ringu, z něhož spatříme řadu zajímavých památek, následuje individuální prohlídka. Můžete nejen navštívit památky Hofburgu, Kunsthistorického muzea, ale i obdivovat monumentální dóm sv. Štěpána, či jen prostě vychutnat nevšední atmosféru tohoto města při šálku tradiční kávy Melange a nadýchaného štrůdlu v některé z četných kavárniček. Milovníci kulinářských zajímavostí jistě nevynechají nejstarší evropskou cukrárnu Demel, kde ustrnul čas na konci 17. století a kde se podávají výhradně ručně dělané moučníky podle starých receptů a personál oblečený od dobových šatů hovoří s návštěvníkem ve třetí osobě. Posedět můžete v restauraci Zum Figelmüller nad největším řízkem na světě. Nocleh ve Vídni. 2. den: Po snídani odjezd do Melku, kde budeme obdivovat nejvýznamnější barokní stavbu Rakouska - klášter, který je zmíněn i ve slavném Ecově díle Jméno růže.  Po prohlídce pokračujeme lodí (jízdné není v ceně) romantickým údolím Dunaje, zvaným Wachau, jehož přírodní krásy chrání UNESCO, kolem vinic připomínajících rýnské údolí, kde kulisy tvoří nádherné vinice s vinařskými městečky a zříceninami hradů, k návštěvě vinařského městečka Dürnstein, kterému dominuje zřícenina stejnojmenného hradu, kde byl vězněn a odkud prchal anglický král Richard Lví srdce.  Možnost výstupu na zříceninu hradu, odkud se otevírá nádherný pohled na celou oblast, podle časových možností i příležitost ochutnat zdejší proslavená vína. Na závěr se zastavíme  v  historickém  městečku Krems s překrásnou pěší zónou. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR.
V ceně zahrnuto
• přepravu autokarem • 1 nocleh v hotelu *** se snídaní ve Vídni • služby průvodce • 

Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů, plavbu cca 60 EUR
Abstrakt

Vídeň • Melk • Dürnstein • údolí Wachau • Krems Nástupní místa autokaru: Trasa 1: Plzeň, Beroun (dálnice), Praha Odjezd: 20.5., 3.9.2022 Trasa 2: Opava, Ostrava, Frýdek-Místek, Olomouc, Brno Odjezd: 20.8.2022

Doplňující informace
Fakultativní služby: příplatek za jednolůžkový pokoj 990,- Kč
příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250 Kč Informace: Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob.
Výhody
- návštěva Vídně a údolí Wachau v jednom programu

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně ***

destinace: Rakousko, Poznávací zájezdy - Rakousko, Rakousko

termín:20.08. (So) - 21.08. (Ne) 2022 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...