Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Jednodenní lyžování Hochkar (Pražská linka)

kufr

Termín:19.01. (So) - 20.01. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:2 dny

ID hotelu:766037

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 599 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Jednodenní lyžování na Hochkaru
 • Jednodenní lyžování v oblíbeném středisku Hochkar
 • Doprava autobusem z Prahy a dalších měst Jižních Čech
 • 19 km upravených sjezdovek a různé stupně obtížnosti
 • Sleva na jednodenní skipas
 • Nabídka s ostravskou linkou zde
Alpské radovánky nedaleko ČR!Užijte si atraktivní lyžovačku v oblíbeném sportovním středisku Hochkar nedaleko českých hranic. Můžete se těšit na 19 km upravených sjezdovek a moderní vleky, výborné sněhové podmínky s garancí lyžování od prosince až do dubna, horské Apres-Ski a minimální čekací fronty.Středisko Hochkar patří mezi nejoblíbenější oblasti v Dolním Rakousku. Láká své návštěvníky nejen výbornou dostupností z ČR, perfektně upravenými sjezdovkami a moderními vleky, ale i variabilitou obtížností pro začátečníky až po náročnější lyžaře. Středisko se nachází v nadmořské výšce 1380 – 1808 m n. m. a nabízí garanci sněhové pokrývky od prosince do konce dubna. Celkem je k dispozici 19 km připravených sjezdovek, z toho 5,5 km modrých především pro rodiny s dětmi a začátečníky, 10 km středně těžkých a 3,5 km těžkých pro adrenalinové nadšence, funpark i freeride. K přepravě mezi svahy poslouží 6 sedačkových lanovek a 2 pomy. Nechybí zde ani typické horské chaty a restaurace, kde si můžete vychutnat místní speciality.Program:
 • Odhadovaný příjezd do lyžařského střediska v ranních hodinách
 • Celodenní lyžování ve středisku Hochkar
 • Odjezd ze střediska zpět do ČR v cca 17.00 hod.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technického delegátaCena nezahrnuje: skipas, vratnou kauci za skipas 2 €/osoba, cestovní pojištění, případný příplatek za svozová místa 300,- Kč.Informace o skipasechCena zájezdu neobsahuje skipas, ale v autobuse si ho dokoupíte u našeho průvodce se speciální skupinovou slevou:36,50 €/ dosp. os./ jednodenní skipas Hochkar (původní cena 38,50 €)32 €/ junior nar. mezi 2000-2003/ jednodenní skipas Hochkar (původní cena 33,50 €)21 €/ dítě nar. mezi 2013-2004/ jednodenní skipas Hochkar (původní cena 22,50 €)Skipas se platí až na zájezdu v EUR, příslušný obnos si účastníci vezou v hotovosti s sebou a na zájezdu jej předají průvodci CK (delegát nebude mít drobné na vrácení, prosím mějte přichystané částky přesně), který pak zakoupí skipasy pro všechny účastníky společně za naše skupinové smluvní ceny. Cena nezahrnuje vratnou kauci za skipas, částka za kauci se platí u delegáta a po celodenním lyžování si klienti sami vrací skipasy u kasy příslušného střediska. Cena skipasu se může v průběhu sezóny mírně změnit. Skipas musí být předobjednán pro jednotlivé osoby při rezervaci a zapsán v poznámce na smlouvě o zájezdu.Tyto slevy platí při minimálním počtu 25 platících osob.Pokud nebude splněna tato podmínka, ceny skipasu dle oficiálních cen střediska.Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám buď nabídneme jiný zájezd nebo vrátíme zpět celou zaplacenou částku za zájezd.Důležitá upozorněníV případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.

Dopravní a obecné informace:
MÍSTA A ORIENTAČNÍ ČASY ODJEZDŮ
Základní trasa: Praha (0.30 hod.), Dobříš (1.10 hod.), Příbram (1.35 hod.), Písek (2.10 hod.), České Budějovice (3..05 hod.), Kaplice (3.45 hod.)
Nástupní místa:
České Budějovice - před autosalonem Peugeot, u výstaviště, ul. Husova třídaDobříš - čerpací stanice ShellKaplice - čerpací stanice Mol, naproti restaurantu SaloonPísek - čerpací stanice MOL, ul. HradišťskáPraha - stanice metra A - Strašnická, ulice V Olšinách, zastávka autobusu MHD směr z centra, naproti výstupu z metraPříbram - parkoviště Kaufland (ulice Husova)Důležité informace o zájezdu:
 • Cestovat můžete s platným OP
 • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
 • Svozová místa s příplatkem platí ve vybraných termínech v zimní sezóně 2018/2019.
 • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
 • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů.
 • Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
 • Pro snazší organizaci a úsporu času mějte prosím připravenou přesnou částku na skipas.
 • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.
 • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.

MÍSTENKY DO AUTOBUSU
Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba. Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný počet sedadel a také jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci místa upřesnil i řadu sedadla a stranu autobusu. Např. sdělit pracovníkovi CK, že se jedná o druhou řadu sedadel, dvousedadlo na straně za řidičem (levá strana) nebo např. první řada, dvousedadlo na pravé straně. Toto kritérium je rozhodující pro pracovníka dopravního oddělení při sestavování zasedacího pořádku a přidělování konkrétních čísel sedadel. Upozorňujeme, že ve výjimečných případech nemusí být Vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno. V takovém případě Vám budou vráceny peníze za zaplacenou místenku. Zrušením požadavku na místenku do autobusu ze strany CK Vám nevzniká nárok na uplatnění reklamace.
INFORMACE K ZAVAZADLŮM
Každá osoba cestující na lyžařský zájezd má právo s sebou zdarma přepravovat 1 kus cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nepřepravujeme neskladné krosny!) a 1 kus lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard). Lyžařské vybavení musí být zabaleno v obalu včetně všech částí. Nepřepravujeme jednotlivé kusy lyží a hůlek zvlášť. V případě, že si s sebou chcete vzít lyže i snowboard, musíte si zakoupit přepravu dalšího kusu zavazadla. Tento příplatek je možné uhradit předem v CK za 300 Kč nebo přímo při nastupování do autobusu u pana řidiče za 400 Kč.


19.01. (So) - 20.01. (Ne) 2019 - 2 dny, -1 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute599 Kč
Rezervace
26.01. (So) - 27.01. (Ne) 2019 - 2 dny, -1 noci
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute599 Kč
Rezervace
02.02. (So) - 03.02. (Ne) 2019 - 2 dny, -1 noci
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute599 Kč
Rezervace
30.03. (So) - 31.03. (Ne) 2019 - 2 dny, -1 noci
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute599 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Jednodenní lyžování Hochkar (Pražská linka)

destinace: Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Rakousko - ostatní

termín:19.01. (So) - 20.01. (Ne) 2019 (2 dny) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Jednodenní lyžování Hochkar (Pražská linka)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...