Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Advent na zámku Schloss Hof a čokoládovna Hauswirth

kufr

Termín:14.12. (Pá) - 14.12. (Pá) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648627

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 399 Kč 329 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Vánoční návštěva čokoládovny Hauswirth a zámku Schloss HofPojeďte s námi na adventní zájezd do Rakouska, kde navštivíte působivý adventní trh na barokním zámku Schloss Hof a nádherné přepychové prostory v největším zámeckém komplexu na venkově v Rakousku. Ochutnáte sladkosti ve vyhlášené čokoládovně Hauswirth a rovnou i zakoupíte za velmi příznivé ceny.
  • Vánočně vyzdobený a osvícený zámek Schloss Hof
  • Čokoládovna Hauswirth s místními specialitami
  • Prohlídka zámku
  • Doprava autobusem, služby průvodce 
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Ráno návštěva čokoládovny Hauswirth. Před Vánocemi tu naleznete jak kolekce na stromeček, tak i duté figurky čerta, anděla a Mikuláše. Specialitou firmy Hauswirth je pak sušené ovoce máčené v čokoládě, čokoládové banánky, ovocné želé, rumové kuličky, švestky máčené v alkoholu a meruňkový džus.Poté se přesunete do vánočně vyzdobeného zámku Schloss Hof, kde si vychutnáte atmosféru vánočně osvětleného zámeckého areálu. Prohlídka zámku se slovenským průvodcem. Na stáncích vánočních trhů spatříte širokou nabídku produtků od uměleckých řemesel (keramika, vyřezávané předměty, šperky, pletené čepice a šály, mýdla, malby, aj.) až po různá kulinářská lákadla. Těšit se můžete na typický rakouský trhanec, pečené kaštany, perníčky, punče a jemné lihoviny z regionu. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupy, případný příplatek za nástupní místo.
Orientační ceny vstupného:vánoční trhy na nádvoří zámku Hof 6 € / dospělá osoba, 3 € / děti ve věku 6–18 let, děti do 6 let mají vstup zdarma. V ceně tohoto vstupného na vánoční trhy je také prohlídka zámku (běžně se za prohlídku zámku připlácí 7 €/osoba). V případě, že budete mít zájem o komentovanou prohlídku zámku ve slovenském jazyce na místě se k ceně vstupného doplácí 3 €/osobaZměna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
UpozorněníV případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Brno (7.00, Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - bez příplatkuBřeclav (7.50, čerpací stanice BENZINA, Lidická 3121, Břeclav) - bez příplatku

14.12. (Pá) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-18%Last minute329 Kč
Rezervace
20.12. (Čt) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-18%Last minute329 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Advent na zámku Schloss Hof a čokoládovna Hauswirth

destinace: Rakousko, Dolní Rakousko, Dolní Rakousko - ostatní

termín:14.12. (Pá) - 14.12. (Pá) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Advent na zámku Schloss Hof a čokoládovna Hauswirth
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...