Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Wroclav

kufr

Termín:08.12. (So) - 08.12. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648615

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 849 Kč 589 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Vánoční atmosféra WroclaviPojeďte na adventní zájezd do polské Wroclawi! Navštívíte kouzelné vánoční trhy, zajímavá místa a slavné památky ve středověkých uličkách Wroclawi!
  • Vánoční trhy a adventní atmosféra ve Wroclawi
  • Prohlídka nejstaršího města v Polsku
  • Vánoční trhy na středověkém náměstí - Rynku
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu do Wroclawi vás nejdříve čeká prohlídka těch nejzajímavějších míst. Wroclaw je jedním z nejkrásnějších a nejstarších měst v celém Polsku. Bylo založeno v 10. století českým knížetem Vratislavem. Tradiční vánoční trhy se zde odehrávají na jednom z největších středověkých náměstí v Evropě – Rynku. S průvodcem si projdete Tumský ostrov a Staré Město, kde budete moct obdivovat pestrobarevné štítové domy. Po celou dobu vás bude provázet místní rarita – sošky trpaslíků, kterých je po celém městě více než 200. V podzemí radnice můžete také navštívit Pivnici Swídnickou, o které se říká, že je nejstarší v Evropě. Na vánočních trzích, které se konají na Solném náměstí a Vratislavském rynku, doporučujeme ochutnat místní specialitu – pitný med – a k němu si dejte uzený grilovaný sýr. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 2Brno (4.00, ulice Rooseveltova, Janáčkovo divadlo) - s příplatkem 100 KčVyškov (4.30, čerpací stanice Mol u dálnice, směr Brno) - s příplatkem 100 KčProstějov (4.50, před budovou hl. vlak. nádraží, stanoviště H) - s příplatkem 100 KčOlomouc (5.15, staré autobusové nádraží u otočných hodin) - s příplatkem 100 KčMohelnice (5.45, čerpací stanice BENZINA) - bez příplatku - s příplatkem 100 KčZábřeh (6.00, autobusová zastávka u vlakového nádraží) - s příplatkem 100 KčŠtíty (6.15, před Autoservisem Hudousek) - bez příplatku - s příplatkem 100 KčLinka 1Praha (4.00, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatkuPoděbrady (5.00, čerpací stanice Benzina Expres, ulice Bílkova) - bez příplatkuHradec Králové (6.15, od nádraží ČD, parkoviště před budovou VČE) - bez příplatkuNáchod (7.30, parkoviště před sportovním stadionem, ulice Pražská) - bez příplatku

01.12. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-19%Last minute689 Kč
Rezervace
08.12. (So) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-31%Last minute589 Kč
Rezervace
15.12. (So) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-19%Last minute689 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Wroclav

destinace: Polsko, Wroclaw a okolí, Wroclaw

termín:08.12. (So) - 08.12. (So) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Wroclav
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...