Novinky z naší kanceláře

Vyjádření Světový pohár v Biathlonu

Vážení klienti, dnes jsme obdrželi od společnosti Ticketlive PRO. s.r.o. oficiální vyjádření ke Světovému poháru v Biathlonu 2020 v Novém Městě na Moravě ( 5.3.-8.3.2020)

Níže přikládáme:

Světový pohár v Biatlonu 2020 se bohužel uskuteční bez přítomnosti diváků v aréně. Situace nás velmi mrzí a s pořadatelem intenzivně komunikujeme. Věříme, že další informace a kroky budeme znát co nejdříve.

V pondělí v 9:00 hodin ráno rozhodla Bezpečnostní rada státu vlády České republiky o uzavření VII. kola BMW IBU Světového poháru v Novém Městě na Moravě pro diváky.

 

„Plně rozhodnutí respektujeme. Vyzýváme a prosíme všechny fanoušky, aby na závody do Vysočina Areny nechodili. V tuto chvíli ještě čekáme na oficiální vyjádření vlády České republiky.

 

Po jednání se zainteresovanými státními orgány oznámíme do 20. dubna 2020 nejpozději však dle zákona do 90 dnů mechanismus, jakým se bude vracet vstupné, případně zdali bude možná výměna za vstupenky na Světový pohár ve Vysočina Areně v roce 2021.“

________________________________________________________________________________________________________________

13.04.2020

Možností jak můžete Vaše „nevyužité“ vstupenky refundovat, resp. jak s nimi můžete naložit. Prosíme Vás, abyste tak učinili během následujících dvou měsíců, nejpozději však do 8.6.2020.

Prosíme o zvolení jedné z následujících možností:

  1. Chci vstupenky vyměnit za lístky na VIII. kolo Světového poháru 11.–14.3.2021 (výměna bude na ekvivalentní den a stejné místo/tribunu)
  2. Chci peníze za vstupenky věnovat na podporu Českého biatlonu a pořádání akcí světového významu v NMNM
  3. Chci vstupné refundovat/proplatit v plném rozsahu

Výběr varianty provedete  >>> prostřednictvím tohoto formuláře<<<.Učiňte tak nejpozději do 8.6.2020, děkujeme.

TicketLive 

____________________________________________________________________________________________________________

Jiří Hamza
předseda organizačního výboru a prezident Českého svazu biatlonu

 

V případě dotaů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. CA Renata

Vytvářím objednávku...