Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

ROMANTICKÉ VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY 2018

kufr

Termín:08.12. (So) - 08.12. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:763920

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 890 Kč

Poloha
DRÁŽĎANY
Program

1. den
V ranních hodinách odjedeme z Brna (další nástupní místa trasa 5 – mimo Plzeň, svoz Kuřim a Tišnov zdarma). V Drážďanech navštívíme nejstarší německý vánoční trh, kde budeme mít příležitost zúčastnit se tradiční a jedinečné současné drážďanské štolové slavnosti. Stalo se již tradicí, že v sobotu před druhým adventem se vzdává hold gigantickou štolou tomuto oblíbenému vánočnímu pečivu. Čeká nás slavnostní program na jevišti, prominentní hosté a v neposlední řadě pestrobarevný slavnostní průvod s více než 500 aktéry vytváří jedinečnou atmosféru pro tuto unikátní slavnost. Slavnostní drážďanskou štolu, která váží několik tun, doprovází na její cestě historickým starým městem štolová dívka, pekaři a cukráři z města, trumpetisté a bubeníci, vojáci a mnoho dalších účastníků průvodu. Obrovská štola je rozkrájena na tisíce porcí štolovým nožem dlouhým 1,6 metru a vážícím dvanáct kilogramů. Porce jsou prodávány návštěvníkům slavnosti. Oblíbený vánoční trh nám nabídne příležitost shlédnout největší vánoční pyramidu na světě – drážďanskou šestiposchoďovou pyramidu, ochutnat pravý puslnický perník a další vánoční dobroty. Romantickou procházkou se nám nabízí možnost koupi dárků. Klasickými suvenýry jsou například dřevěné krušnohorské ozdoby, lužické modrotisky, samozřejmě nesmí chybět ani originální drážďanská vánoční štóla tzv. Dresdner Christstollen. Drážďany jsou městem kultury a rozličných požitků, což platí i během vánočních svátků. Probíhá zde několik výstav, které dokonale zapadají do vánoční atmosféry. Ve zbylém čase doporučujeme navštívit památky v centru města, mezi kterými by rozhodně neměla chybět zrekonstruovaná katedrála Frauenkirche, katedrála Nejsvětější Trojice Hofkirche či světově proslulý Zwinger (obrazárna starých mistrů, sbírka porcelánu, matematickofyzikální salon). Ve večerních hodinách odjedeme do ČR. Návrat do Brna v nočních hodinách.
Příplatky
pojištění léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 80,- Kč
Slevy za včasný nákup
Všem klientům, kteří si do 28. 2. 2018 koupí zájezd, bude poskytnuta sleva ve výši: 8% do 31. 12. 2017 6% do 31. 01. 2018 4% do 28. 02. 2018 Tyto slevy jsou počítány vždy ze základní ceny zájezdu bez příplatků a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tato sleva se nepočítá z platby za příplatky. Slevu nelze sčítat s jinými slevami.
Slevy pro stálé zákazníky
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili našich zájezdů) bude poskytnuta sleva při zakoupení zájezdu ve výši: 10% do 31. 12. 2017 8% do 31. 01. 2018 6% do 28. 02. 2018 Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu a maximální výše slevy je 2.000 Kč na osobu a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami. Sleva zároveň platí i pro 1 rodinného příslušníka.
Doprava autobus - cena zahrnuje
dopravu autobusem
průvodcovské služby
Nástupní místa
Brno
Jihlava - Pávov
Kuřim
Praha
Tišnov
Velká Bíteš - dálnice
Velké Meziříčí - dálnice
Prijezdy
Brno
Velká Bíteš - dálnice
Velké Meziříčí - dálnice
Jihlava - Pávov
Praha
Kuřim
Tišnov
Odjezdy
Brno
Velká Bíteš - dálnice
Velké Meziříčí - dálnice
Jihlava - Pávov
Praha
Kuřim
Tišnov
08.12. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Č. zájezdu: AN1208; Doprava: Autobusem; lůžko dospělý;
Bez stravy
Autobus
-890 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

ROMANTICKÉ VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY 2018

destinace: Německo, Sasko, Drážďany

termín:08.12. (So) - 08.12. (So) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

ROMANTICKÉ VÁNOČNÍ DRÁŽĎANY 2018
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Travel 2002, s. r. o. IČO: 46980211
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...