Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Berlín

kufr

Termín:09.12. (Ne) - 09.12. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648609

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 690 Kč 590 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Vánoční čas v kouzelném BerlíněPojeďte s námi na romantický adventní zájezd do Německa! Navštívíte vánoční trhy, prohlédnete si historické centrum a nejzajímavější památky.
  • Adventní atmosféra v Berlíně
  • Prohlídka historického centra města s průvodcem
  • Vánoční trhy na 60 různých místech
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program zájezduPo příjezdu do Berlína se nejdříve s průvodcem projdete po historickém centru města. Uvidíte budovu Říšského sněmu a Braniborskou bránu, která byla postavena v roce 1791 a na jejímž vrcholu se nachází socha řecké bohyně Viktorie .  U  Berliner Dom a radnice už vás uvítá vůně skořice , vánočního punče, pražených mandlí, kandované ovoce i domácí vaječný koňak. Pokud někde umějí navodit skutečnou adventní atmosféru, tak je to právě v Berlíně. Vánoční trhy se tu odehrávají na téměř 60 různých místech – náměstích, bulvárech i v samotných uličkách historického centra. Najdete zde i velké bílé stany se zlatými hvězdami a chybět nebude ani kluziště pod širým nebem. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné, případný příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
UpozorněníV případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (4.30, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatkuLovosice (ČS Benzina, Žabák)Ústí nad Labem (6.15, parkoviště před zimním stadionem) - bez příplatkuLinka 2Brno (1.45, autobusové nádraží Zvonařka, řada G) - s příplatkem 300 KčVelké Meziříčí (2.15, čerpací stanice Shell, směr Praha) - s příplatkem 200 Kč, při cestě zpět výstup u benzinové stanice Shell u restaurace McDonaldJihlava (3.00, benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Praha) - s příplatkem 200 KčHumpolec (3:40 Čerpací stanice Benzina Vystrkov, směr Pelhřimov)

09.12. (Ne) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-14%Last minute590 Kč
Rezervace
17.12. (Po) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-14%Last minute590 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Berlín

destinace: Německo, Berlín

termín:09.12. (Ne) - 09.12. (Ne) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Berlín
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...