Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Rothenburg

kufr

Termín:06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648619

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 949 Kč 649 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Advent v bavorském RothenburgruPojeďte s námi na adventní zájezd do nejzachovalejšího středověkého městečka v Bavorsku! Rothenburg ob der Tauber je po celém světě známé jako symbol vánoční romantiky. Navštívíte kouzelné vánoční trhy, kde se budete cítit jako v pohádce.
  • Vánoční romantika v adventním Rothenburgu
  • Brána Spitaltor, ulička Schmiedgasse, zahrada Burggarte 
  • Možnost navštívit Vánoční muzeum
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Nejdříve se projdete vyzdobenými křivolakými uličkami tohoto středověkého města. Uvidíte jehličím nazdobenou bránu Spitaltor, nasvícenou uličku s hrázděnými domy Schmiedgasse a zahradu Burggarten se strhujícími výhledy na město a zamrzlé údolí řeky Tauber. K tomu uslyšíte vánoční koledy z gotického kostela St.-Jakobs- Kirche. Vánoční trhy se tu konají na náměstí Marktplatz, kde ochutnáte tradiční bavorské speciality a svařené víno. Doporučujeme také navštívit Vánoční muzeum, kde si můžete koupit nádherné ozdoby. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupy.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (4.45, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule)Beroun (5.15, čerpací stanice OMV u dálnice, směr Plzeň)Rokycany (5.40, čerpací stanice Mol)Plzeň (6.00, Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu)Rozvadov ( 6:45 čerpací stanice MOL Svatá Kateřina).

06.12. (Čt) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-32%Last minute649 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Rothenburg

destinace: Německo, Bavorsko, Rothenburg ob der Tauber

termín:06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Rothenburg
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...