Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Regensburg

kufr

Termín:16.12. (Ne) - 16.12. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648614

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 799 Kč 489 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní RegensburgZažijte vánoční trhy v nejkrásnějším středověkém městě Evropy! Německý Regensburg je jako z pohádky. Navštívíte památky UNESCO a ochutnáte tradiční bavorské speciality.
  • Pohádkové adventrní trhy ve středověkém Regensburgu
  • Prohlídka města a centra, které bylo vyhlášeno památkou UNESCO
  • Nejkrásnějsí Vánoční trhy v zámeckém areálu Emmerama
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu do města se s průvodcem projdete kolem Dunaje a budete obdivovat nejstarší funkční kamenný most v Evropě, který byl postavený v roce 1135. Regensburg je jedním z nejzachovalejších německých středověkých měst. Leží na nejsevernějším ohybu Dunaje a je úzce spojeno i s českou historií. Samotné centrum města je považováno za historický skvost a bylo vyhlášeno památkou UNESCO. Dominantou města je gotický Dóm sv. Petra, navržený v duchu francouzské gotiky. Po poledni se přesunete do zámeckého areálu Emmerama, kde jsou již tradičně ty nejkrásnější vánoční trhy ve městě. Ochutnáte tu výtečné bavorské speciality nebo třeba speciální vánoční kořalku „zámecký duch“. Navečer odjezd do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné, případný příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (5.30, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatkuBeroun (6.00, čerpací stanice OMV u dálnice, směr Plzeň) - bez příplatkuRokycany (6.25, čerpací stanice Mol) - bez příplatkuPlzeň (6.45, Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu) - bez příplatkuLinka 2Brno (2.30, Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G) - s příplatkem 300 KčVelké Meziříčí (3.00, čerpací stanice Shell, směr Praha) - s příplatkem 300 Kč, při cestě zpět výstup u benzinové stanice Shell u restaurace McDonaldJihlava (3.45, Dům zdraví, zastávka trolejbusu) - s příplatkem 300 Kč

16.12. (Ne) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-39%Last minute489 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Regensburg

destinace: Německo, Bavorsko, Regensburg

termín:16.12. (Ne) - 16.12. (Ne) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Regensburg
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...