Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Mnichov

kufr

Termín:16.12. (Ne) - 16.12. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648620

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 949 Kč 599 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní návštěva MnichovaZavítejte s námi na nejstarší vánoční trhy do Mnichova. Město s bohatou historií, jedinečná architektura, ulice plné obchodů s kvalitním zbožím a hlavně pravá vánoční atmosféra. Každoročně tu stojí třicetimetrový vánoční strom a místní radnice se proměňuje v nebeskou pracovnu, ve které si děti mohou vyzkoušet nejrůznější umělecká řemesla a pečení vánočních dobrot.
  • Adventní zájezd na nejstarší trhy do Mnichova
  • Vánoční trhy s tradičními výrobky, ale i se starodávnými předměty, meči a zbraněmi
  • Projížďka vánoční tramvají se svařákem a perníkem
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Slavný běh čertů!V termínu 9.12.2018 se zde koná velký běh čertů! Jedinečná podíváná se pak bude opakovat i 16.12.2018 již s menším počtem dechberoucích stvoření!Program:Po příjezdu prohlídka historické části Mnichova - náměstí Marienplatz, na kterém se nachází Stará i Nová radnice a Mariánský sloup, katedrála Frauenkirche, bazilika sv. Kajetána či zámek Nymphenburg, letní sídlo bavorských vládců. Poté se již přesunete na vánoční trhy, kde si možná budete připadat, jako byste se vrátili do časů středověku. Ve stáncích totiž kromě tradičních řemeslných výrobků zahlédnete i meče, různé části zbrojí i starodávné předměty. Jistě vás okouzlí i svíčky, pochodně a dřevěné lucerny, osvětlující zdejší uličky. Vánoční stánky najdete také rozmístěné podél ulic Kaufingerstrasse a Weinstrasse . Běžné stánky z překližkového dřeva zde nejsou tak časté, mnoho z nich má podobu rytířských stanů, jiné jsou zase vyrobeny z poctivého, ručně tesaného dříví, což se dnes vidí jen zřídkakdy. Lákadlem je také projížďka vánoční tramvají se svařákem a perníkem. Zahřejete se lahodným mokem, zkusíte šálek svařeného vína či punče. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (3:30 parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule)Rokycany (3:50 čerpací stanice MOL, ul. ArbesovaBeroun (4:30 čerpací stanice OMV u dálnice, směr PlzeňPlzeň (4:10 Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisuRozvadov (5:30 z čerpací stanice Svatá Kateřina

16.12. (Ne) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-37%Last minute599 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Mnichov

destinace: Německo, Bavorsko, Mnichov

termín:16.12. (Ne) - 16.12. (Ne) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Mnichov
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...