Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Delfinárium a Aquapark Palm Beach ***

kufr

Termín:27.09. (Ne) - 27.09. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:911664

Doprava:Autobus

Odletové místo:Více odjezdových míst

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 780 Kč

Program

Delfinárium v Norimberku s návštěvou Aquaparku Palm Beach

Vezměte děti a pojeďte s námi do německého Norimberku a navštivte jednu z nejkrásnějších ZOO v Německu spojenou s návštěvou nedalekého Aquaparku Palm Beach. Nebo pokud vás osloví jenom jedna z možností, využijte ji celý den.

Norimberská Zoo - Tiergarten Nürnberg, je s rozlohou kolem 70 ha, druhou největší Zoo v Německu a i jednou z nejkrásnějsích.  Zahrada je situovaná na okraji Norimberka, výběhy jsou vybudovány v lesoparku a bývalém lomu, skály a stromy nádherně imitují přirozené prostředí zvířat. Hlavní hvězdy této ZOO jsou čtyři úžasní delfíni skákaví.  Dva samci: Noah a Sunny, a dvě samice Jenny a Moby. Domovem těchto mořských živočichů je unikátní delfíní laguna a největší Delfinárium v Německu, které je vybudované tak věrohodně, že téměř připomíná pravý mořský svět. Třikrát až čtyřikrát denně, se v Delfináriu konají představení se cvičenými lachtany a delfíny, kteří předvádějí své umělecké kousky. Jejich fantastické vystoupení můžete sledovat cca 20 minut. Celá delfíní show baví nejen návštěvníky, ale viditelně i samotné delfíny, kteří svými výkony okázale dokazují, že jsou opravdu nejinteligentnější zvířátka na světě. Během vystoupení vyskakují, zpívají a dokonce vám zamávají. Ani lachtani nezůstávají se svým veselým a hravým vystoupením pozadu.

Aquapark Palm Beach

Prožijte nádherné odpoledne v bazénu s tropickými vlnami, palmami a vířivkami . Příjemná teplota vody a světlem zaplavená budova vytvářejí každý den atmosféru jižního moře. Venkovní bazény vám nabízejí veškeré potěšení z koupání.  Nechte se unášet v divoké řece , užijte si relaxační chvíle ve venkovním solném bazénu s termální léčivou vodou nebo prozkoumejte  ponorný bazén a alpské jezero v saunové oblasti . Wellness část nabízí jedinečnou krajinovou saunu v egyptsko-orientálním stylu, plovoucí bazén Kleopatra s obsahem soli 12%, nebo obří výřivku Drahokam. K dispozici je také dětský bazén s mnoha zábavnými atrakcemi. Milovníci adrenalinu uvítají 14 tobogánů a jedinečných zařízení. Prostě každý zde najde kousek pro sebe.

 

Upozornění:

Pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak, minimální počet účastníků pro uskutečnění zájezdu je 35. CK EichlerBUS s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení zájezdu do 7 dní před uskutečněním zájezdu v případě nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Cena zahrnuje

Dopravu lux. autobusem, slevu na vstupném, technický doprovod, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

stravu, pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna, vstupné které bude vybráno v autobuse před příjezdem do Norimberku.

Ceny vstupů: ZOO dospělí 14,-euro, děti  (4-13let), 5,70,-euro, mladiství (14-17let) 10,50,-euro, 

                      Palm Beach  děti (4-13let) 6,50,-euro, mladiství (6-15let) 10,50,-euro, dospělí18,90,-euro.

nástupní místa

5:30h Divišov náměstí, 5:30h Vlašim vlak.nádraží, 6:00h benešov vlak.nádraží, 6:30h Praha metro Opatov, 7:10h Beroun čerpací stanice ÖMW, 7:50h Plzeň OC Olympia - čerpací stanice,

Delfinárium a Aquapark Palm Beach ***

destinace: Německo, Bavorsko, Norimberk ZOO delfinárium

termín:27.09. (Ne) - 27.09. (Ne) 2020 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus / Více odjezdových míst

strava: Bez stravy

Delfinárium a Aquapark Palm Beach
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: EichlerBUS s.r.o. IČO: 27442667
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...