Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Bamberk

kufr

Termín:06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648618

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 899 Kč 629 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Adventní BamberkPojeďte s námi do starobylého města Bamberk, které je zapsané v UNESCO. Navštívíte pohádkové vánoční trhy, ochutnáte tradiční bavorské speciality a nakoupíte dárky pro celou rodinu. Projdete se křivolakými uličkami a uvidíte 40 jesliček po starém městě
  • Kouzelný advent v bavorském městečku Bamberk
  • Prohlídka města přezdívaného "malé Benátky s průvodcem
  • 2400 památkově chráněných domů
  • Doprava autobusem, služby průvodce
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Dopoledne příjezd do města Bamberk. S průvodcem si nejdříve projdete toto kouzelné město - starobylé císařské a biskupské sídlo bylo obdobně jako Řím vystavěno na sedmi pahorcích a dodnes představuje umělecké dílo. Půvabným domkům na březích řeky se říká malé Benátky. V historické měšťanské části jsou domy natěsnány na sebe a město je protkáno sítí křivolakých uliček. Bamberg má i světovou raritu v podobě gotické stavby radnice stojící na mostě uprostřed řeky. Nachází se zde 2 400 památkově chráněných domů, které jsou zdobeny ornamenty, bohatými dekoracemi a dalšími detaily. Poté se přesunete na vánoční trhy, kde můžete ochutnat pečené kaštany, ovocný punč a další tradiční bavorské speciality. V překrásně vyzdobených dřevěných stáncích se prodávají umělecké řemeslné výrobky, cukroví, svařené víno a to vše za doprovodu pěveckých souborů a dechových orchestrů. Navečer odejzd zpět do ČR - přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.
Cena zahrnuje:dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné, případný příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (4.30, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule)Beroun (5.00, čerpací stanice OMV u dálnice, směr Plzeň)Plzeň (5.45, Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu).Rokycany (6:05 čerpací stanice MOL, ul. Arbesova).Rozvadov (čeroací stanice MOL Svatá Kateřina).

06.12. (Čt) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-30%Last minute629 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Bamberk

destinace: Německo, Bavorsko, Bamberg

termín:06.12. (Čt) - 06.12. (Čt) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Bamberk
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...