Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Exotika light - Mexiko **

kufr

Termín:04.01. (Pá) - 12.01. (So) 2019

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:732086

Doprava:Letecky

Odletové místo:Varšava

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 32 153 Kč

Popis hotelu

Poloha
Hotel Imperial Laguna by Faranda se nachází v hotelové zóně Cancúnu, nad lagunou Nichupte. Tato oblast má několik barů a restaurací, větší výběr v nákupním centru Caracol (cca 1 km od hotelu). Asi 200 metrů od hotelu je supermarket a autobusová zastávka. Vedle hotelu je restaurace La Palapa Belga (za poplatek). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž
Hosté hotelu Imperial Laguna by Faranda mají vstup zdarma na pláž hotelu Dos Playas Beach House, která je vzdálená cca 2 km (vlastní doprava). Kromě toho se cca 700 metrů od hotelu nachází veřejná písečná pláž Marlin (vstupné cca 5 USD/osoba). Hotel neposkytuje plážové ručníky.

Vybavení
Recepce, lobby, sluneční terasa s lehátky a bazénem obklopeným zelení, lékařská péče na požádání (za poplatek), parkování. V hotelu není směnárna.

Pokoje
Hotel Imperial Laguna by Faranda má 62 standardních pokojů rozmístěných ve čtyřech dvoupatrových budovách. Všechny jsou se základním vybavením, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů k dispozici na recepci, omezené množství), TV, telefonem a balkonem. Pokoje v přízemí mají malou otevřenou terasu. Trezor na recepci (zdarma). Úklid, výměna ložního prádla a ručníků každý den.

Strava
Bez stravy. Hotel poskytuje pouze dopolední občerstvení (káva, mléko a např. croissant) s sebou. Hotel nemá vlastní restauraci.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie
**

Jiné
www.farandahotels.com

Náš názor
Nabídka ubytování pro všechny ty, pro něž standard hotelu má druhořadý význam a pro ty, kteří chtějí za rozumnou cenu strávit dovolenou v Karibiku. Imperial Laguna by Faranda je velmi skromný hotel s malým bazénem obklopeným zelení a atrakcemi hotelové zóny Cancúnu (restaurace, nejznámější diskotéka Coco Bongo, obchody) v docházkové vzdálenosti.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Mayská historie na Yucatánu • karibský Tulum a neobjevená Coba • jedinečná atmosféra Playa del Carmen - magické město Valladolid • majestátní Chichen Itza • odpočinek v Cancúnu

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz u stanoviště CK 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na  r.pl/rozklady  Přílet do Cancúnu, pasová kontrola, setkání s průvodcem, transfer do hotelu v Cancúnu.

Den 2
Přejezd do Tulum - archeologického naleziště Indian Maya, položeného v krásné lokalitě s výhledem na tyrkysové vody Karibského moře. Prohlídka mimo jiné: El Castillo, Chrámu fresek, chrámu sestupujícího boha. Poté přejezd do města Coba a poznávání jednoho z nejpůsobivějších a nejméně archeologicky probádaných mayských měst na Yucatánu: pyramida Mul Nohoc (nejvyšší na poloostrově) a Iglesia chrámu Conjuto a Las Pinturas. Volný čas na slavné Páté avenue na známé Mayeské riviéře - Playa del Carmen. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 200 km).

Den 3
Přejezd do Chichen Itza (na seznamu UNESCO), kde uvidíme např. Kukulkánovu pyramidu, stěnu lebek, chrám tisíce bojovníků, hřiště pro pelotu a astronomickou observatoř. Poté bufr možnost vidět jednu z mnoha krasových studní na Yucatánu - zájemcům doporučujeme koupel v křišťálově čisté vodě cenote Ik Kil (mějte připravené ručníky a plavky). V odpoledních hodinách procházka po půvabném starém městě Valladolid - město, které v roce 2012 byla začleněna do programu Pueblo Mágicos (Magická města), která propaguje města s bohatou kulturou, historií, přírodou a atmosférou. Návrat do Cancúnu. (Trasa cca 500 km).

Den 4 - 7
Odpočinek v hotelu v Cancúnu.

Den 8
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu a návrat do Polska (přímý let Dreamlinerem)
Pro klienty, kteří zůstávájí na pobyt v hotelu v Cancúnu nebo na Mayské Riviéře: transfer vybraného hotelu (možný transfer přes letiště).

Den 9
Přílet do Polska.

Upozornění k programu:
- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno nebo obráceno. Průvodce neprovází po navštěvovaných objektech.
- V Mexiku jsou třílůžkové pokoje vybaveny 2 manželskými postelemi (neexistuje možnost ubytování v pokojích se 3 samostatnými lůžky).
- Není vhodné měnit si peníze na letišti v Cancúnu kvůli nepříznivému směnnému kurzu. Peníze lze směnit v hotelu v Cancúnu nebo následující den v bance nebo ve směnárnách na trase.
- Do Mexika se nesmí přivážet jakékoliv jídlo.

Víza
Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku jsou celní omezení na množstevní limity pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 gramů tabáku a 3 litry jakéhokoli alkoholického nápoje.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, transfery klimatizovaným autobusem nebo minubusem, ubytování v hotelech viz program (7 nocí v poznávací části, případně dalších 7 nocí na prodloužení ve vybraném hotelu, stravování: viz program, služby polského průvodce na místě, služby polského zástupce během odbavení na letišti ve Varšavě, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: náklady na účast v programu: cca 70 USD/osoba (spropitné pro místní průvodce, řidiče, průvodce v navštívených objektech, vstupné do navštívených objektů), pobytová taxa (cca 1 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety v Cancúnu / Riviera Maya a osobní výdaje.

Víza

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku jsou celní omezení na množstevní limity pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 gramů tabáku a 3 litry jakéhokoli alkoholického nápoje.

Jiné

Let
Přímý let komfortním letounem společnosti PLL LOT typ DREAMLINER s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Během podávání jídla obdrží klienti zdarma také minerální vodu, kávu nebo čaj. Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete zde: https://rainbowtours.cz/stranky/exotika-s-dreamlinerem . V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

04.01. (Pá) - 12.01. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Varšava
-Last minute32 153 Kč
Rezervace
11.01. (Pá) - 19.01. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocí
2 lůžkový pokoj další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Varšava
-Last minute33 980 Kč
Rezervace
25.01. (Pá) - 02.02. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocí
standard
Bez stravy
Letecky/Varšava
-Last minute35 684 Kč
Rezervace
01.02. (Pá) - 09.02. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocí
standard
Bez stravy
Letecky/Varšava
-Last minute34 464 Kč
Rezervace
01.03. (Pá) - 09.03. (So) 2019 - 9 dní, 8 nocí
standard
Bez stravy
Letecky/Varšava
-Last minute33 675 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Exotika light - Mexiko **

destinace: Mexiko, Cancún

termín:04.01. (Pá) - 12.01. (So) 2019 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Varšava

strava: Bez stravy

Exotika light - Mexiko
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Rainbow tours IČO: 26859220
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...