Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Poznejme Maledivy

kufr

Termín:31.08. (St) - 08.09. (Čt) 2022

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 8 nocí

ID hotelu:1007931

Doprava:Letecky

Odletové místo:

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 56 900 Kč

Program

1. den
Přímý let na Maledivy z Warszawy.
2. den
HULHUMALE – ATOL ARI Přílet do Male, hlavního města Malediv. Maledivy tvoří 26 atolů a téměř 1300 ostrůvků rozprostírajících se na ploše asi 300 km². Pevnina tvoří jen asi 1 % rozlohy země a nejvyšší nadmořská výška je jen asi 5 m nad mořem. Transfer autobusem na jachtu. Oběd na jachtě. Volný čas na odpočinek. Plavba směrem k ARI ATOL. Večeře. Integrační večer s hudbou. Ubytování.
3. den
ATOL ARI: FENFUSHI snídaně. Plavba při hledání velrybích žraloků, poté možnost šnorchlování s těmito nádhernými zvířaty. Jsou to nejen největší žraloci, ale také největší ryby na světě! Nejdelší naměřený exemplář měl přes 18 m. Navzdory své impozantní velikosti jsou žraloci velrybí něžným druhem, živí se planktonem a pro člověka nepředstavují hrozbu. Plavání s nimi je nezapomenutelným zážitkem. Plavba na ostrov FENFUSHI na tradiční maledivský oběd. Večeře, nocleh.
4. den
ATOL VAAVU Snídaně. Plavba směrem na ATOLU VAAVU. Cestou možnost pozorovat delfíny v jejich přirozeném prostředí, kde se pohybují v celých stádech. Oběd. Možnost šnorchlování. Večeře, nocleh.
5. den
ATOL VAAVU: FULIDHOO snídaně. Den mezi ostrůvky ATOLU VAAVU, nejméně osídlených na celých Maledivách. Návštěva ostrova FULIDHOO, kde najdeme vše nejlepší na Maledivách: měkký, bílý písek, intimní pláže, mírně se svažující do oceánu. Na ostrovech stojí za to ochutnat místní delikatesy prodávané místními obchodníky. Návrat na jachtu, oběd. Večeře formou BBQ pikniku na opuštěné pláži, kde se podávají pokrmy z čerstvě ulovených ryb. Návrat na jachtu, nocleh.
6. den
ATOL KAAFU: GURAIDHOO snídaně. Plavba do KAAFU ATOL, poblíž ostrovů Maafushi a Guraidhoo. Šnorchlování na místě, kde si můžete zaplavat s mořskými želvami. Oběd. Zastavíme se na písečném břehu, na malém, písečném, neobydleném ostrově obklopeném safírovým oceánem. Čas na opalování a relaxaci na pustém ostrově, koupání nebo šnorchlování na nedalekém útesu. Fakultativně (za příplatek na místě): potápění. Večer tradiční maledivský rybolov a návštěva ostrova GURAIDHOO. Návrat na jachtu, večeře, nocleh.
7. den
ATOL KAAFU Snídaně. Volno na jachtě, možnost koupání v okolí jachty, oběd. Večeře na lodi.
8. den
ATOL KAAFU - MAAFUSHI snídaně Maafushi. Volný čas na jachtě nebo na ostrově MAAFUSHI, kde můžete využít fakultativní (za příplatek na místě) nabídku vodních sportů: wakeboarding - lekce s výukou, kneeboard - lekce s výukou, vodní lyžování - lekce s výukou, vodní skútr s průvodcem nebo zapůjčení na vlastní projížďku, jízda na vodním banánu. Oběd. Volno, večeře a nocleh na jachtě.
9. den
Snídaně. Transfer na letiště a přímý let do Warszawy.
Ubytování
5 standardních kajut na spodní palubě: 2 osoby 8 m2, klimatizace, koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout), šatní skříň, noční stolek a toaletní stolek se zrcadlem v kajutě, trezor, světlík nebo průzor; 2 dvoulůžkové kajuty s oknem, umístěný na horní palubě, standardní vybavení kajuty (za příplatek); 1 dvoulůžkový kajuta de-luxe, umístěný na spodní palubě, vysoký standard, standardní vybavení kabiny; obecně přístupný nepořádek: rohová sedací souprava, stoly, varná konvice; bar s alkoholickými nápoji (otevřeno: 10.00-23.00, platba pouze v hotovosti v USD); na palubě: sprcha (sladká voda), záchranné vesty.
Cena zahrnuje
7 nocí na jachtě Sharifa (safari); 2-osoby v kajutách (možnost 1 přistýlky) se sociálním zařízením
all inclusive light (neomezené množství nealko nápojů: 10.00-23.00) u oběda a večeře: 1 pivo, 1 sklenka vína, od 20.00-22.00 1 alkoholický nápoj. 15% sleva na alkohol na baru)
let: Polsko-Male-Polsko
transfer na loď autokarem nebo autobusem
polsky mluvící průvodce
Cena nezahrnuje
pojištění
Obvyklé spropitné pro posádku - cca 7 USD / osoba / den

Poznejme Maledivy

destinace: Maledivy, Maledivy

termín:31.08. (St) - 08.09. (Čt) 2022 (9 dní, 8 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky /

strava: All inclusive

Poznejme Maledivy
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Gattom tour, s.r.o. IČO: 25389157
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...