Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Komandoo Maldives Island Resort ****

kufr

Termín:20.08. (So) - 28.08. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:9 dní, 6 nocí

ID hotelu:993310

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 60 900 Kč

Poloha
ostrov plný bujné tropické vegetace je obklopen nádhernou tyrkysovou lagunou, kde Vás často překvapí mořské želvy, manty, žraloci a další pestrobarevné rybky. Do resortu nemají přístup děti, takže je ideálním místem pro novomanžele na svatební cestě a pro páry užívající si romantickou dovolenou. Pískem sypané podlahy najdete jak v restauraci i baru, a tak si i tady užijete luxus chození naboso. Na ostrově najdete velmi prostorné Beach vily, Jacuzzi Beach vily a Jacuzzi vodní vily a od léta 2012 také nový bazén!
Klienti Komandoo mají jedinečnou příležitost povečeřet v podmořské restauraci 5.8 Undersea Restaurant, která je jen pár minut jízdy v sesterském resortu Hurawalhi.
Poloha
Lhaviyani Atoll, vzdálenost od letiště 145 km – transfer hydroplánem 40 minut.
Vybavení
2 restaurace, bar, bazén, fitness, SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, šlapací kola, katamarány, kanoe, rybaření, volejbal, badminton, stolní tenis, boutique, Wi-fi internet zdarma.
Stravování
plná penze, možnost dokoupení ALL INCLUSIVE nebo ALL INCLUSIVE GOLD – vše formou bufetu.
Rozloha
délka cca 500 m, šířka cca 100 m.
Pokoje
Beach vila (55 m2) - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, telefon, CD přehrávač, multimediální přípojka, Wi-fi internet zdarma, prostorná open air koupelna, sprcha, WC, terasa, plážová lehátka. Možnost přistýlky.
Hodnocení
Ideální pro každého, kdo touží po malém letovisku s poklidnou atmosférou! Výborné podmínky pro šnorchlování a potápění! Resort jen pro dospělé nad 18 let!
Poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.
Odkaz
Komandoo Maldives Island Resort
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Male – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění.

Komandoo Maldives Island Resort ****

destinace: Maledivy, Lhaviyani Atol

termín:20.08. (So) - 28.08. (Ne) 2022 (9 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Plná penze

Komandoo Maldives Island Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...