Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Zalakaros, hotel Park Inn **** s autobusem, s polopenzí nebo all inclusive ****

kufr

Termín:17.11. (Čt) - 20.11. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:768481

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 7 100 Kč

Poloha

Lázeňské město Zalakaros leží na jihozápadě Maďarska, 30 km od Balatonu.  Je jedním z nejmladších lázeňských středisek, jehož 85-99°C horké prameny byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Ve formě koupelí je zalakarošská voda vhodná pro léčení pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, pro rehabilitace a je účinná při léčení chronických gynekologických potíží. Ze zajímavostí v okolí by návštěvníci neměli minout ptačí rezervaci v Zimány, která je vzdálena pouze 18 kilometrů. Mezi další "povinné" návštěvy patří shlédnutí stáda zubrů, chovaných 10 km od lázní; tato zvířata žijí v Evropě jen vzácně v divoké přírodě. Blízký Zalavár je proslulý svými zříceninami staroslovanského hradiště a za návštěvu stojí i jezero Balaton.

Nový krásný hotel  Park Inn  se nachází  v těsné blízkosti  termálních lázní Granit s různými vnitřními a venkovními bazény a  tobogány. S léčebnými lázněmi Gránit a Aquaparkem je hotel pohodlně propojený vyhřívanou  chodbou, kam můžete jít i v županu. 

Vybavení

lobby, restaurace s mezinárodní kuchyní a maďarskými specialitami, kavárna, bar,  výtah, kulečník, video hry, šipky, herna pro děti, půjčovna kol. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (26 m2) s možností přistýlky jsou  s balkonem, TV,   telefonem,  koupelnou se sprchou a WC, klimatizací, trezorem, Wi-Fi. Pro rodiny lze zajistit 2 pokoje spojené dveřmi nebo pokoj Suites (46 m2)  – až pro 5 osob. Rovněž jsou k dispozici pokoje pro handikepované.  Na pokojích je varná konvice.

Stravování

snídaně a večeře formou bohatého bufetu s nabídkou maďarských, mezinárodních, diabetických a vegetariánských pokrmů.  Pro děti speciální dětský koutek s dětskou stravou. V případě all inclusive:  snídaně: 07.-10.00 hodin, obědy: 12.00-15.00 hodin, večeře: 18.00-21.30 hodin.  Od 10.30-11.30 hodin  brunch: pečivo, sladké cukroví, slané a sladké snacky, keksy, jednohubky, granole, rozinky, jogurt, musli, semínka, zelenina, saláty, pomazánky, ovoce.  Odpolední snack: 15.30-17.00 hodin: zákusky, keksy, dobroty, sladké a slané drobnosti, jednohubky neomezená konzumace : kava+ minerální voda+ovocné nápoje+ džusy vše z automatů, ovocný, černý a zelený čaj, pivo, stolní vino. Neomezená konzumace nápojů alko+nealko do 21.30 hodin. 

 

Cena zahrnuje

ubytování  s polopenzí, nebo s all inclusive, dopravu autobusem, technický doprovod,  každodenní vstupné do léčivých lázní Granit a Aquaparku (v denpříjezdu od cca 15.00 hodin, v den odjezdu do cca 12.00 hodin),  zapůjčení koupacích plášťů. 

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu 1,70 €/ osoba od 18 let/ noc – povinná platba na místě, vstup do saunového světa. Odjezdy z Teplic po Kralupy jsou za příplatek Kč 300/osoba.

 

Program:

1.den : odjezd z Prahy v 06:00 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Zalakarose ubytování, relaxace, koupání a večeře. 2.-3. den: snídaně, relaxace v termálních lázních, večeře nebo all inclusive.  4.den: snídaně, koupání a relaxace do 12:00 hod., nebo all inclusive, odjezd do ČR.  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.  U zájezdu 13.-17.11. 1.-4.den: snídaně, relaxace,  večeře nebo all inclusive.   5.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 11.00 hod.),  odjezd do ČR v cca 12.30 hod. 

 

Lázně Granit

v ceně je každodenní vstupné. 

Vodní plocha cca 4 000 m2 v prostředí upraveného a zalesněného parku. V lázních naleznete termální a zážitkové bazény  s teplotou 28-360 C  (termální bazény – venkovní i vnitřní,  zážitkové  bazény- venkovní a vnitřní, venkovní a vnitřní dětský svět, tobogány, bazén s vlnobitím, plavecký bazén, sauny, koupele a  nejrůznější terapeutické procedury. . 

Venkovní rodinný bazén se skluzavkou,  skluzavka pro malé děti, lanový most s vodními ostrůvky. Venkovní fitness bazén organizuje 2x denně aqua gymnastiku.

Dětský vodní vnitřní  svět – pro děti do 12 let  má vícepodlažní bazén o rozloze vodní plochy 400 m2 a nabízí více než 60 druhů vodních atrakcí jako např. vodní děla, vodopády, 3 skluzavky různé obtížnosti a další. Zavěšené mosty a vestavěné ostrůvky nabízejí přístup z jednoho bazénu do druhého.  Najdeme zde i dětskou saunu.

Venkovní dětský bazén pro nejmenší děti s vodní plochou 90 m2 se nachází ve stínu stromů  a hloubka dosahuje od 0.3 do 0.5 m. Je zde také pískoviště s hračkami. Dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další. 

 
Pro děti:

v dětském světě jsou bazény, tobogány, vodopády, dobrodružný park – stěna na lezení, patrový krytý domek na hraní, suché skluzavky, tunel, trampolína a další. 

Zalakaros, hotel Park Inn **** s autobusem, s polopenzí nebo all inclusive ****

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Zalakaros

termín:17.11. (Čt) - 20.11. (Ne) 2022 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Zalakaros, hotel Park Inn **** s autobusem, s polopenzí nebo all inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...