Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Zalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem ****

kufr

Termín:14.11. (So) - 17.11. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:787931

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 6 480 Kč

Poloha

Lázeňské město Zalakaros se nachází na jihozápadě Maďarska.Přibližně 800- letá obec může děkovat za svou mezinárodní slávu svým lázním, vybudovaným na jejich pokladu, zdroji termálních vod.Léčivá voda příznivě ovlivňuje zejména léčbu chronických gynekologických onemocnění, léčbu nemocí pohybového aparátu a nemocí kloubů. Osvědčuje se také při ošetřování kardiovaskulárních a metabolických poruch.  Komfortní hotel Karos Spa obklopený “Rajskou zahradou” je  umístěn v centru města. V blízkosti jsou cyklo-turistické stezky, které nabízejí dobré podmínky pro aktivní dovolenou. Velké termální lázně jsou vzdáleny od hotelu cca 500 m. 

Program

1.den : z Prahy v 06.00 hod.přes Moravu - nástupní místa dle dohody, cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do hotelu nás čeká ubytování, relaxace, koupání a večeře.  2.-3. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 4.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.    U zájezdu 10.-14.11. 2-4 den: : po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 5.den: snídaně, koupání, večeře, 5.den: snídaně, koupání do 12.00 hodin.  odjezd do ČR.  U zájezdu 4.-11.11. 2.-7. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 8.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod.   U zájezdu 7.-10.5. jsou nástupní místa: Most, Lovosice, Praha, České Budějovice.

Vybavení

v hotelu je restaurace, kavárna, letní zahrada s grilem, internet, obchod. V zahradě je louka s lehátky a slunečníky v ceně pobytu.

Ubytování

komfortní klimatizované pokoje s vanou nebo sprchou, WC, bidetem, fénem, telefonem, SAT TV, internetovým  připojením, mini barem, trezorem a balkonem.  Bezbariérové  pokoje a pokoje pro alergiky  na vyžádání. Dvoupokojové rodinné pokoje – cca 45 m2- obývací pokoj s pohovkou na spaní pro 2 osoby a ložnice, balkon nebo terasa.

Stravování

snídaně formou bufetu, oběd nebo večeře formou bufetu. 

Cena zahrnuje

ubytování na 8dní/5dní/4dny/7nocí/ 4noci/3noci, polopenzi, dopravu autobusem,  používání  Spa wellness, posilovnu, aerobic, stretching, jógu, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program a další, Wi-Fi, koupací pláště pro dospělé, hlídaní dětí od 3 let na 4 hodiny denně, hlídaní dětí do 3 let na 2 hodiny denně. U zájezdu v termínu 26.-29.9. je při zpáteční cestě návštěva skanzenu maďarské vesnice v Zalaegerszegu.

Cena nezahrnuje

místní taxu: 1.5 €/osoba/noc, parkování 3€/noc, parkování v garáži 6€/noc  - platba na místě, koupací pláště pro děti.

Spa Wellness:

bazény- vnitřní a vnější, dětský bazén, vířivka, termální koupele, zážitkový bazén, ledová jeskyně, svět saun s finskou saunou,  fitness, vodní gymnastika. Oddělení pro děti se zajímavými programy. Za poplatek: solarium, masáže, tělové procedury a další. K dispozici za poplatek  lázeňské a léčebné centrum (balneo-hydro-,mechano-osygeno-magneto- a elektroterapie, inhalace, ošetření nohou atd.

Sport:

posilovna, aerobic, stretching, jóga, pilates, Nordic walking, stolní tenis, kulečník, zeštíhlovací program a další. Za poplatek: půjčení kol, nabídka výletů. 

Sanitární dny

Ve dnech 15.-18.6.2020 bude uzavřen vnitřní plavecký bazén. Ve dnech 22.-26.6.2020 bude uzavřen vnitřní zážitkový bazén. 

Zalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem ****

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Zalakaros

termín:14.11. (So) - 17.11. (Út) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Zalakaros, hotel Karos Spa**** s autobusem
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...