Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Hevíz - hotel Erzsébet*** s autobusem

kufr

Termín:14.11. (So) - 17.11. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:627217

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 400 Kč

Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatismu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevovy nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů). Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale v celé Evropě. Město je známé také jako vinařská oblast, takže milovníci vína si přijdou na své. Nedaleko se nachází městečko Tapolca (35 km), které doporučujeme navštívit – podzemní jeskyně, kde se můžete plavit na loďkách.  V okolí jsou také různé hrady a zámky, např. zámek Festetics s překrásnými zahradami (město Keszthely – 11 km). Jezero Balaton se nachází ve vzdálenosti 10 km. Vzdálenost Praha –  520 km.

Hotel Erzsébet***, komfortní hotel se nachází ve vzdálenosti cca 400 m od  vstupu do termálních lázní hevízského jezera.  

Program

1.den : z Prahy v 06.00 hod. a dále po dálnici  D1 (nástupní místa u benzínových čerpadel nebo motorestů), cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu  nás čeká ubytování, večeře, procházka s průvodcem  a dle zájmu  návštěva csardy.

2. den: po snídani relaxace v termálních lázních. Odpoledne fakultativně výlet do Keszthely (7 km) u Balatonu. Po procházce promenádou parkem okolo Balatonu můžeme navštívit nejznámější historickou památku města – zámek Festetics (čtvrté největší a nejkrásnější aristokratické sídlo v Maďarsku). Po návratu nás čeká večeře.

3.den: snídaně, relaxace, odpoledne výlet vláčkem na „vinný kopeček“ Weinberg (mimo listopad) - možnost návštěvy poutního kostela nebo návštěva některého z četných sklípků, možnost degustace a nákupu. Po návratu  večeře. 4.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.), odjezd do ČR v cca 13.00 hod.  U zájezdů * 2.-4.den: relaxace, večeře. 5.den: snídaně, koupání a relaxace do 12.00 hod. (pokoje jsou k dispozici do 12.00 hod.),  odjezd do ČR v cca 13.00 hod. 

Vybavení

restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní, terasa, zahrada, bar, výtah, vlastní wellness, půjčovna kol, obchod se suvenýry, Wi-Fi, venkovní uzavřené podzemní parkoviště za poplatek (6 €/den), venkovní parkování 3€/den. 

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sprchou a WC, klimatizací, trezorem, minibarem, TV, telefonem, Wi-fi, županem.  

Stravování

polopenze - snídaně formou bohatého bufetu, večeře výběr ze 3 chodového menu, nabídka pro vegetariány.

 

Cena zahrnuje

ubytování 5/4 dny/4/3 noci, autobusovou dopravu, průvodce, polopenzi,  neomezené používání lázní používání koupacího pláště,  Wi-Fi.

Cena nezahrnuje

lázeňskou /pobytovou/ taxu: cca 1,8 €/osoba nad 18 let/noc – platí se na místě.

 

Vlastní zážitkové lázně:

 sauna, vířivka, parní kabina, relaxační místnost. K dispozici jsou také kosmetické a léčebné kúry. 

Hevíz - hotel Erzsébet*** s autobusem

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Hevíz

termín:14.11. (So) - 17.11. (Út) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Polopenze

Hevíz - hotel Erzsébet*** s autobusem
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...