Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Bükfürdo, apartman Hotel *** s autobusovou dopravou

kufr

Termín:16.11. (Čt) - 19.11. (Ne) 2023

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:628018

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 4 290 Kč

Poloha

Jedny z nejznámějších a nejpopulárnějších evropských léčebných lázní, bazény pod širým nebem a zážitkové koupele i druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a speciálním léčebným střediskem wellness. Léčivé vody  jedinečného složení – s obsahem vápníku, hořčíku, fluoru a vysokým obsahem oxidu uhličitého mohou být aplikovány velmi užitečným způsobem pro terapeutickou léčbu pohybových onemocnění, gynekologických problémů a ve formě pitné kúry pro léčbu zažívacích potíží. Areál se rozkládá na 14 hektarech, venkovní bazény s léčivou vodou, plavecké bazény, zážitkové bazény, Kneippův bazén, vnější a vnitřní vířivky, komplex skluzavek, tobogán, hřiště pro děti, dětská herna, Svět sauny – tepidarium, parní lázně, infračervená kabina, aromatická sauna, venkovní ďábelská sauna, finská dřevěná sauna. V okolí lázní se nachází mnoho historických a architektonicky atraktivních míst (zámek Szapáry, město Szombathely, Soproň, Köszeg).

Apartmánový dům se skládá ze čtyř budov a je vzdálen několik minut od termálního koupaliště. V blízkosti se nachází tenisový kurt, bowling a pro milovníky golfu je zde jeden z nejkvalitnějších golfových areálů v Maďarsku.  

Program

odjezd z Prahy v 06.00 hodin, z Benešova v 06.45 hodin, z Tábora v 07.30 hodin, z Českých Budějovic v 08.20 hodin,  cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Büku nás čeká ubytování, relaxace koupání. 2.-3. den:  relaxace v termálních lázních. 4.den: relaxace, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 13.00 hod. . U zájezdů na 5 dní/4 noci je :  2 - 4 den: individuální program, 5 den: individuální program, odjezd do ČR v cca 13.00 hodin.
 

Vybavení

recepce, výtah,  restaurace, sluneční terasa, zahrada na grilování, houpací síť, půjčovna kol, stolní tenis, badminton, směnárna, Wi-Fi, stolní tenis, dětské hřiště, trezor v recepci, wellness služby (masáže, léčivý balíček, malá solná jeskyně – 800 HUF ), pračka, společenská místnost, parkoviště. Zapůjčení županu (100 HUF/den).   

Ubytování

všechny apartmány mají kuchyňský kout (lednička, vařič,  kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí), ručníky,  TV, koupelnu, rádio, terasu. Prostorné dvoulůžkové  apartmány typu A  pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek pro dítě do 12 let  (1 místnost – pro 3.osobu nebo  2 děti (rozkládací gauč), apartmány typu B pro 4 osoby s možností 1 přistýlky - 1x ložnice + obývací pokoj se 2 lůžky (rozkládací gauč) pro max. 5 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 12 let. K dispozici jsou také apartmány pro hendikepované. 

Stravování

bez stravy.  Kavárna Calvados nabízí kávu, horkou čokoládu, domácí sladkosti, pagáčiky, zmrzlinu, teplé sendviče, vína a piva. 

Cena zahrnuje

nájem apartmánu na 5/4 dny/4/3 noci, autobusovou dopravu, technický doprovod, spotřeby energií (voda, plyn, elektřina), Wi-Fi, povlečení,  ručníky a závěrečný úklid apartmánu. 

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu (cca 1,80 € / osoba od 18 let /noc) - platba na místě. Půjčení koupacího pláště 3 dny- 2.250 HUF, solnou komoru (45 minut) - 800 HUF, Ceragem-E masáž (40 minut) - 650 HUF, půjčení kola - 400 HUF/hodina- platby na místě.. 

Domácí mazlíčci: 2 200 HUF / noc - nutno objednat předem, platba na místě.

Bükfürdo, apartman Hotel *** s autobusovou dopravou

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Bük / Bükfürdo

termín:16.11. (Čt) - 19.11. (Ne) 2023 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Bükfürdo, apartman Hotel *** s autobusovou dopravou
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...