Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Termální lázně Györ

kufr

Termín:10.11. (So) - 10.11. (So) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:763958

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 399 Kč

Popis zajezdu
Popis:
Vydejte se s naší cestovní kanceláří odpočívat do vyhlášených termálních lázní. Místo, kde budete relaxovat po těžkém dni v práci v léčivých termálech. Voda v bazénech dosahuje kolem 40°C. Komplex nabízí několik krytých či venkovních bazénů, konkrétně plavecké, dětské či léčebné. Zábavná část má skluzavky, vodní bar, divokou řeku a v neposlední řadě třeba i jeskyni. Využití pro děti je tu skutečně mnoho. Za příplatek je možné využít i masáže či saunu.
  • Zájezd pro celou rodinu
  • Jednodenní zájezd do termálů
  • Doprava autobusem a služby průvodce v ceně
  • Zvýhodněné vstupné
Program zájezdu1.Den: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do maďarského Győru, kde zájemce čeká prohlídka historické části města a jeho pamětihodností jako je Mariánský sloup, Kostel svatého Ignáce, Biskupský hrad, Radnice, kostel Karmelitánů nebo Královská ulice. Budete mít dost času si nakoupit typické národní pochutiny či suvenýry pro blízké. Maďarsko je známé svými vyhlášenými klobáskami, paprikami, kořením a dalšími delikatesami. Poté se oddáte unášejícím proudům léčebných termálních vod. Po zasloužené relaxaci v termálních lázních následuje odjezd zpět do ČR, příjezd je plánován ve večerních hodinách.Důležité informace o zájezduCena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: vstupné do termálních lázní - platba na místě, cestovní pojištění.Orientační ceny vstupného: celodenní vstupenka pro dospělé cca 3 300 HUF (Forintů), děti do 3 let jsou zdarma.Doporučené kapesné: cca 2 000 HUF.Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.Nástupní místa a orientační časy odjezdůBrno cca v 7.00 hod. (ÚAN Zvonařka, stanoviště 34)Hustopeče cca 7.30 hod. (čerpací stanice Agrotek, ul. Brněnská)Břeclav cca 8.05 hod. (čerpací stanice BENZINA, Lidická 3121, Břeclav)Bratislavaccca 9.15 hod.(sportovní hala Pasienky, zezadu při Tip Cafe, Bajkalská ulice)

10.11. (So) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute399 Kč
Rezervace
17.11. (So) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute399 Kč
Rezervace
01.12. (So) 2018 - 1 den
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-Last minute399 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Termální lázně Györ

destinace: Maďarsko, Severní Maďarsko, Györ

termín:10.11. (So) - 10.11. (So) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Termální lázně Györ
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...