Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Romantická Budapešť 2018

kufr

Termín:27.12. (Čt) - 28.12. (Pá) 2018

změnit termín

Délka pobytu:2 dny

ID hotelu:657944

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 1 890 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Popis zajezdu
Popis:
Romantická Budapešť
  • 2denní poznávací zájezd do Budapeště
  • Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána nebo Budapešťský Práter
  • Možnost vyhlídkové plavby po Dunaji
  • V ceně doprava autobusem, 1x ubytování se snídaní a služby průvodce
Navštivte s námi romantickou Budapešť a její nejkrásnější památkyBudapešť je osmé největší město v Evropské unii a pro svou jedinečnou atmosféru patří mezi velmi oblíbené cíle turistů z celého světa. Hlavními důvody proč byste měli navštívit Budapešť jsou určitě unikátní historické památky, skvělé lázně a vynikající maďarská kuchyně.Program zájezdu1. den: odjezd z ČR. Po příjezdu návštěva Gellértova vršku se známou pevností Citadela, odkud uvidíte Budapešť jako na dlani. Poté následuje prohlídka Budínského vršku, zapsaného v kulturních památkách UNESCO. Zde se nachází hrad, Rybářská bašta, korunovační kostel neboli Matyášův chrám, zachovalé středověké uličky a Museum zbraní. K tomu všemu panoramatické výhledy na město. Pak se přesuneme do Městské tržnice - Városcsarnoku, kde si můžete zakoupit typické maďarské výrobky, speciality a ochutnat místní jídla a nápoje. Dále se pěšky projdeme známou obchodní ulicí Váci utca až dojdeme k bazilice sv. Štěpána. Po dohodě s průvodcem možnost vyhlídkové plavby po Dunaji. Ubytování na hotelu.
2. den: ráno po snídani se odebereme do míst, kam chodí za oddechem a zábavou obyvatelé Budapešti a její návštěvníci – do Városligetu, kde se nachází náměstí Hrdinů se sochami v nadživotní velikosti, obrazová galerie a Dům krásných umění, zajímavý hrad Vajdahunyad, zoologická zahrada a známé termální lázně Széchenyi. Před odjezdem domů se ještě stihnete vykoupat v některých z mnohých nádherných termálních lázní v Budapešti. Opět možnost individuálního volna, aby každý mohl trávit volný čas podle svých představ.
Navečer odjezd do ČR.Důležité informace o zájezduCena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením a snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: příplatek za nástupní místo Jihlava a Praha, příplatek za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc, cestovní pojištění, vstupy do jednotlivých památek, městská hromadná doprava ve městech, případnou city taxu max. 3 €/os./noc - platí se na místě.

Doporučení: zájemci o vstup do lázní si musí vzít s sebou plavky, žabky a pokrývku hlavy (např. koupací čepice, kšiltovka, šátek).
Doporučené kapesné: cca 12 000 HUF
Orientační ceny vstupného: lázně Széchenyi cca 5700 HUF (každá osoba vč. dětí), Matyášův chrám 1500 HUF (děti do 6 let zdarma), Muzeum zbraní 1500 HUF, večerní vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2.900 HUF (podle vybavenosti lodi)

Změna programu vyhrazena.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Nástupní místa a orientační časy odjezdůPraha (02:30 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule) - s příplatkem 300 Kč
Jihlava (04:15 zastávka trolejbusu Dům zdraví (směr do centra), ulice Vrchlického) - s příplatkem 200 Kč
Brno (05:30 Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - bez příplatkuBřeclav (06:20 čerpací stanice Benzina, Lidická 3121) - bez příplatkuBratislava (7:20 zastávka MHD ZOO na dálnici D2) - bez příplatku


27.12. (Čt) - 28.12. (Pá) 2018 - 2 dny, 0 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj 2+0-Cena za osobu další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-Last minute1 890 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Romantická Budapešť 2018

destinace: Maďarsko, Budapešť a okolí, Budapešť

termín:27.12. (Čt) - 28.12. (Pá) 2018 (2 dny) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Romantická Budapešť 2018
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...