Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu

kufr

Termín:03.03. (St) - 14.03. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 10 nocí

ID hotelu:916837

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 34 131 Kč

Program
1. den:
odlet z Prahy do Havany, přílet, transfer do Havany, ubytování v hotelu, večeře.

2. den:
snídaně. Pěší procházka (stará koloniální část Havany – katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým prezidentským palácem, navštívíme muzeum rumu Havana Club, ochutnávka (fakultativně). Po obědě (fakultativně) v typické restauraci zamíříme do moderní části hlavního města (náměstí Revoluce, El Malecon, fakultativně navštívíme hřbitov Colon a další důležitá místa). V podvečer návrat do hotelu, večeře a nocleh.

3. den:
po snídani odjedeme do provincie Piňar del Rio. Cestou můžeme obdivovat malebnou krajinu. Návštěva továrny na výrobu kubánského tabáku. Navštívíme i údolí Valle Viňales (na seznamu UNESCO), zastavíme na vyhlídce, oběd (fakultativně). Cesta přírodou k indiánské jeskyni Cueva del Indio, možnost plavby na loďkách. Ubytování v Havaně. Večeře, nocleh.

4. den:
snídaně. Odjezd do Cienaga de Zapata, návštěva krokodýlí farmy, možnost projížďky loďkou kolem laguny Aldea Taina. Oběd v restauraci La Boca (fakultativně), odjezd do Playa Giron, možnost návštěvy Muzea Invaze. Pokračování v cestě do města Cienfuegos, krátká prohlídka města a odjezd na ubytování, večeře.

5. den:
po snídani výlet do Trinidadu, prohlídka města (na seznamu UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchanchara (fakultativně). Odpoledne bude možnost nakoupit suvenýry na místním trhu nebo navštívit fakultativně místní muzeum se sbírkou nejrůznějších předmětů od dob objevení Kuby. Návrat na nocleh. Večeře a nocleh.

6. den:
po snídani odjezd do hor Topes de Collantes, výlet do parku Guanayara. Procházka po parku (pěšky). Oběd v parku. Odpoledne odjezd do Santa Clary. Ubytování, večeře, nocleh v hotelu.

7. den:
po snídani krátká prohlídka města Santa Clara. Mimo jiné navštívíme mauzoleum Ernesta Che Guevary. Možnost návštěvy památníku vlaku „tren blindado“, který přepravoval poslední munici za diktátora F. Batisty. Po obědě odjezd do Varadera, ubytování ve vybraném hotelu. Večeře a nocleh ve vybraném 3* nebo 4* hotelu.

8.-10. den:
volné dny ve Varaderu s all inclusive ve vybraném 3* nebo 4* hotelu.

11. den:
během dne transfer na letiště do Havany a odlet do ČR.

12. den:
Přílet do ČR (dle let. časů může být i 13. den).

Upozornění
K vyřízení kubánského víza je nutné zaslat kopii stránky pasu (str. s nacionály) na mail destinacni@firotour.cz.
Destinace
Kuba
Hotel
Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu
Povinné příplatky
vízum na Kubu (cca 990 Kč, vyřizuje CK) • odletová taxa z Kuby (cca 25 CUC) - placeno na místě
Země
Kuba

leteckou přepravu Praha - Havana – Praha • transfery dle programu • dopravu klimatizovaným autokarem dle programu • 6 nocí ve 2lůžkovém pokoji ve 2–3* hotelech s polopenzí během okruhu • 4 noci s all inclusive ve vybraném hotelu 3* nebo 4* ve Varaderu • vstupy dle programu, pokud není uvedeno jinak • průvodce FIRO-tour • služby místního průvodce dle potřeby • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
vstupy do objektů a památek nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 25 CUC na vstupy. Fakultativní výlety během pobytu ve Varaderu možno zakoupit na místě u zástupce CK FIRO-tour.
Minimimální počet účastníků
15.
Fakultativní příplatky
komplexní pojištění • pojištění léčebných výloh viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (5 990 Kč) • obědy dle programu • spropitné (cca 55 CUC) • vstupy • fakultativní výlety v místě

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu

destinace: Kuba, Varadero

termín:03.03. (St) - 14.03. (Ne) 2021 (12 dní, 10 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Dle programu

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Firo - tour, a.s. IČO: 27869237
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...