Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Rex ***

kufr

Termín:20.11. (Pá) - 23.11. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:136572

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 7 690 Kč

Poloha
Příjemný, rodinný hotel Rex se nachází přímo v historickém centru Florencie, v těsné blízkosti všech světově proslulých památek jako jsou Ponte Vecchio, Uffizi Gallery, Duomo a Michelangelův David. Hlavní nádraží Santa Maria je od hotelu vzdáleno pouhých 200 metrů. Jedná se o hotel v kategorii 3*. Vybavení: Hotel Rex nabízí svým hostům moderní komfort. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, odpočinková a televizní místnost, výtah, WI-FI připojení v celém hotelu zdarma, klimatizace a centrální vytápění. Ubytování: K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizace, minibar, SAT TV a fén. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci. Sport a zábava: V okolí hotelu je široká škála možností zábavy, poznání a nákupů.
Vybavení
Hotel Rex nabízí svým hostům moderní komfort. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, odpočinková a televizní místnost, výtah, WI-FI připojení v celém hotelu zdarma, klimatizace a centrální vytápění. Ubytování: K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizace, minibar, SAT TV a fén. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci. Sport a zábava: V okolí hotelu je široká škála možností zábavy, poznání a nákupů.
Ubytování
K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, klimatizace, minibar, SAT TV a fén. Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci. Sport a zábava: V okolí hotelu je široká škála možností zábavy, poznání a nákupů.
Stravování
Stravování je zajištěno formou snídaně v hotelové restauraci. Sport a zábava: V okolí hotelu je široká škála možností zábavy, poznání a nákupů.
Sport a zábava
V okolí hotelu je široká škála možností zábavy, poznání a nákupů.
Popis zajezdu
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku do Florencie, zmíněné ubytování a stravování, pojištění CK proti úpadku, cena platí v optimálních knihovacích třídach letenek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby, transfery.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.

Rex ***

destinace: Itálie, Toskánsko, Florencie

termín:20.11. (Pá) - 23.11. (Po) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Rex
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...