Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Adventní Štrasburk

kufr

Termín:02.12. (Ne) - 02.12. (Ne) 2018

změnit termín

Délka pobytu:1 den

ID hotelu:648621

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 2 499 Kč 1 399 Kč

Teplota vzduchu: 0 °CVýška sněhu: 0 cm
Popis zajezdu
Popis:
Nejkouzelnější vánoční trhy FrancieZavítejte s námi do alsaské metropole Štrasburg, která na svůj proslulý Christkindelsmärik láká turisty z celé Evropy. Pohltí vás kouzelná vánoční atmosféra vůní svařeného vína a pražených mandlí. Jeden z nestarších vánočních trhů v Evropě s více než 300 stánky se rozkládá napříč centrem Štrasburku.
  • Voňavá vánoční atmosféra ve Štrasburgu
  • Více než 300 stánků napřím centrem s alsaskými pochoutkami
  • Prohlídka města, možnost projíždky lodí
  • Doprava autobusem, služby průvodce 
  • K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Program:Po příjezdu do Štrasburgu vás nejdříve čeká prohlídka historické části města s průvodcem. Nejznámější památkou je gotická katedrála Notre Dame – jeden z nejvyšších kostelů světa s orlojem a vitrážemi a můžete vystoupat na věž s nádherným výhledem na celé město. Podél řeky projdeme kouzelnou čtvrť La Petite France, zaujmou vás vyzdobené úzké uličky, hrázděné domy Nejvýznamnější muzeum tohoto města sídlí v paláci Rohan, kdysi zde žili kardinálové. Možnost projížďky lodí kolem budov Evropského parlamentu a Rady Evropy. Poté již individuální volno k návštěvě vánočních trhů. Ochutnáte spoustu alsaských pochoutek - skvělé víno, svařák, smažené koblihy a zakoupíte suvenýry. Večer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám sdělí průvodce.Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo.
Změna programu vyhrazena.Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.
Upozornění:V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.Nástupní místa a orientační časy odjezdůLinka 1Praha (0.45, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatkuBeroun (1.15, čerpací stanice OMV u dálnice, směr Plzeň) - bez příplatkuPlzeň (2.00, Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu) - bez příplatkuRokycany ((2.20, čerpací stanice MOL, ul. Arbesova) - bez příplatkuLinka 2Brno (22.00, Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - s příplatkem 200 Kč, POZOR ODJEZD JE JIŽ V PŘEDVEČER ZÁJEZDUVelké Meziříčí (22.40, čerpací stanice Mol, směr Praha) - s příplatkem 200 Kč, při cestě zpět výstup u benzinové stanice Shell u restaurace McDonald, POZOR ODJEZD JE JIŽ V PŘEDVEČER ZÁJEZDUJihlava (Benzínová stanice OMV - Jihlava Pávov, směr Praha. Pozor - při cestě zpět vás autobus vysadí na druhé straně) – příplatek 200 Kč POZOR ODJEZD JE JIŽ V PŘEDVEČER ZÁJEZDU

02.12. (Ne) 2018 - 1 denStravováníDopravaSlevaCenaCeník
-Cena za osobu
Bez stravy
Autobus
-44%1 399 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Adventní Štrasburk

destinace: Francie, Poznávací zájezdy - Francie, Francie

termín:02.12. (Ne) - 02.12. (Ne) 2018 (1 den) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Bez stravy

Adventní Štrasburk
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: CK České kormidlo, s.r.o. IČO: 26785871
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...