jóga u moře po celém světě

CVIČENÍ U MOŘE

CVIČENÍ U MOŘE PRO ZDRAVÍ

A DOBROU NÁLADU

Město Makarska - srdce Makarské riviéry a turistické Dalmácie. Přístavní městečko s bohatou historií i řadou kulturních památek. Proslula zejména kulisou horského masivu Biokovo, které se tyčí do výšek nad křištálově modrým mořem i třpytivými oblázkovými plážemi. Procházka historickým centrem, starobylými kamennými uličkami či širokou promenádou kolem přístavu slibuje prožít nezapomenutelné chvíle.

Termín: 22.06. - 01.07.2018 / 8 dní / 7 nocí

Cena: 9.190 Kč / osoba

Nástupní a výstupní místo: Nové Město na Moravě

Další nástupní místa po trase na domluvě.

Ubytování: Pavilony hotelu Riviéra

Pavilony hotelu se nacházejí v blízkosti pláže na začátku letoviska Makarská v rozlehlém parku.
Vybavení - centrální recepce, restaurace, směnárna,gril, pivnice, parkování přímo v areálu.
Ubytování - 2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek ( 3 lůžkové pokoje bez balkonu ), sprcha, WC, lednice. Pláž - krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody. Na pláži je možno zapůjčit si lehátka. Pláž je lemovaná borovicovým hájem, kde je možno relaxovat s příjemném stínu.
Sport i zábava - tenisové kurty, hřiště na minifotbal, volejbal, nohejbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži. V centru Makarské - diskotéky, stylové vinárny, animační programy pro děti, dětské hřiště.

Stravování: polopenze

snídaně - formou bufetu, večeře - hl. jídlo výběrem z menu + salátový bufet  včetně dezertu + nápoj k večeři  2dl ( možnost výběru 2dl vína, 2 dl piva, 2 dl džusu, 2 dl minerálky )

Cena zahrnuje: dopravu lux. busem. 7 x ubytování, 7 x polopenze, pobytová taxa od 12 let/osoba, pojištění proti úpadku CK/pořadatele,  2 x cvičení s paní Helenou Stojarovou.

Cena nezahrnuje: pojištění léč.výloh včetně storna : 300 Kč/ os. / pobyt.

Cvičení: 1 x ráno a 1 x večer, jogové dechové cvičení, cvičení proti bolesti zad,  protahování a posilování. Podrobný program bude uveden v místě pobytu.

Záloha: 1000 Kč splatná při sepsání smlouvy, záloha č.2  do 31.3.2018, doplatek do  15.5.2018

Bližší informace Vám rádi podáme na : Tel: 566 617 317 , 603 539 857

 

Min.počet osob k uskutečnění zájezdu je: 25 osob.

 

Pořadatel: CK Valaška IČO 46580051

Vytvářím objednávku...