jóga u moře po celém světě

CVIČENÍ U MOŘE

 

GA U MOŘE 

 

RELAXACE A MEDITACE

 

POLOOSTROV PELJEŠAC - TRPANJ

 

TRPANJ - menší turistické městečko, které se nachází na severovýchodní části poloostrova Pelješac (oblast ústřic a mušlí), proslulé svými krásnými plážemi, azurovým mořem a výtečnými druhy vína. Do městečka Trpanj vede cesta přes kouzelné historické město STON a také trajektová linka    z jadranského pobřeží (město Ploče). Výjimečně krásná promenáda kolem moře je obklopena rozmanitými středomořskými rostlinami. Naleznete zde výborné restaurace s bohatou nabídkou ryb, plodů moře a vynikajících místních vín, proslulých v celém světě. Okolí i pláže jsou umístěny uprostřed zeleně s cypřiši a piniemi. Stálé počasí od května do října. Letovisko je vyhledávané také pro svoji tzv. „černou“ zátoku s léčivým bahnem, které léčí onemocnění pohybového ústrojí – zbaví vás bolestí kloubů bez léků!!! Zátoka je přístupná ZDARMA. Pouze v Trpanji můžete vidět i slyšet ve volné přírodě šakaly! Víno z poloostrova Pelješac je jedno z nejlepších vín na světě! Unikátní vinice na svazích  o sklonu takřka 60 stupňů! 

 

Ubytování: v penzionu Igor a Petar cca 200 m od pláže. Ubytování je ve 2-4 lůžkových kompletně vybavených studiích a dvouložnicových apartmánech. Každé studio nebo apartmán má 1 nebo 2 ložnice, kuchyňku s lednicí, sprchu, WC, balkón nebo terasu. Věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou.

 

TERMÍN: 16.07. - 25.07.2021 / 10 dní / 7 nocí 

 

CENA: 8.480 Kč / osoba

 

NÁSTUPNÍ MÍSTO: NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ,

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, BRNO

 

Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým klima autobusem, 7x ubytování (sobota - sotoba), chorvatská polopenze ( nápoje k večeři nejsou v ceně ), spotřebu energií, lůžkoviny, zástupce CK (majitel domu), pojištění CK proti úpadku, cvičení s lektorkou jogy  - cvičení 1 x ráno a 1 x večer, úvodní relaxace, cvičení ásán, dechová cvičení, závěrečná meditace. Podrobný program bude uveden v místě pobytu.

 

Příplatky: 1 osoba na pokoji +350,-Kč/den v 7+8 měsíci; +200,-Kč/den v 5+6+9 měsíci; pobytová taxa 12-18 r. = 170,-Kč/os./týden; od 18 r. = 330,-Kč/os./týden. Pojištění: pojištění léčebných výloh, storna a odpovědnosti za škodu á 29,-Kč/os./den. Dlle dohody 1x jízda trajektem á 180,-Kč/osobu/1 směr, jede i bus, zavazadla doveze až na místo (při min. 30 osobách). Na místě se hradí vratná kauce - bude upřesněno.

      

Slevy: děti do 4 r. bez lůžka a stravy, se 2 dospělými osobami platí                         2990,-Kč

           děti do 4 r. bez lůžka, se stravou, se 2 dospělými osobami sleva                 - 1100,-Kč

           děti do 12 r. na lůžku, dětská porce sleva                                                     -   350,-Kč

           vlastní doprava                                                                                              - 1500,-Kč

 

Výlety (fakultativně): Dubrovník, Korčula a Orebič, Mostar + Medugorje, plavby kolem pobřeží

 

Nabídka vychází z plného obsazení APT, tzn. včetně přistýlek. 

 

Různé: v místě je plocha ke cvičení. Moře zcela čisté, pláže pozvolné oblázkové (vhodné pro děti) a upravené malé romantické pláže ve skalnaté části pobřeží.

 

Pořadatel zájezdu: CK Ko-Tour IČO: 1355441

                                                                              

Vytvářím objednávku...