jóga u moře po celém světě

CVIČENÍ U MOŘE

CVIČENÍ JOGY U MOŘE PRO ZDRAVÍ

A DOBROU NÁLADU

BAŠKA VODA 

 

Baška Voda, letovisko je ideálním místem k relaxaci. Čisté pláže, sportovní vyžití, bohatý noční život, mnoho restaurací a kaváren. Zde si můžete naplno užít kouzla léta. Procházkou kolem moře se dostanete na jednu z nejkrásnějších pláží Punta Rata. Na západní straně pláže se nachází symbol – Kamen Brela.

 

Ubytování: Penzion Ivana je moderně vybaven. Vzdálenost od oblázkové pláže je cca 350 - 500 m. K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje, třílůžková studia a prostorné apartmány až pro 6 osob. Veškeré ubytování má vlastní sociální zařízení, lednici a klimatizaci. Apartmány či studia vlastní zařízenou kuchyni. Většina ubytovacích kapacit disponuje vlastním či společným balkonem orientovaným na moře či pohoří Biokovo. Wi-Fi je součástí penzionu. Ve třetím patře se nachází prostorná terasa k využití cvičení, ze které je výhled na moře.

 

11.09. - 20.09.2020 / volno

 

7.200 Kč / osoba

 

Nástupní místo:

Nové Město na Moravě, Žďár n/Sázavou, Blansko, Brno

 

Polopenze: Snídaně servírované z důvodu Covid -19 ( bufet není možný ) a večeře servírované (polévka a hlavní chod – jednotné menu). Podává se ve venkovních či vnitřních restauračních prostorách penzionu. K dispozici je možnost využití baru, kde lze platit českou měnou.

 

Pláž: Pláž je tvořená drobnými kamínky s pozvolným vstupem do moře. Vhodná je také pro malé děti. K dispozici za poplatek jsou slunečníky, lehátka, sprchy, toalety, restaurace a spousta aktivního vyžití.

 

Cena zahrnuje: autobusová doprava, 7 x ubytování, 7 x česká polopenze servírovaná - nikoliv chorvatská, pojištění CK proti úpadku/pořadatele, cvičení s lektorkou jogy Ivou Kubickou - cvičení 1 x ráno a 1 x večer, úvodní relaxace, cvičení ásán, dechová cvičení. Závěrečná meditace. Podrobný program bude uveden v místě pobytu.

 

Cena nezahrnuje: neobsazené lůžko 1.500 Kč/ pobyt. Pojištění léč.výloh a doplňkových služeb 390 Kč/osoba/pobyt + připojištění Extra Covid-19 za 290 Kč/os./pobyt ( nejde objednat zvlášť). Pobytová taxe: 350 Kč /dos.osoba a děti od 12 let a dítě 3 - 12 let 250 Kč / pobyt. Používání klimatizace 5 Eur / den (platí se na místě pobytu). Příplatek za kuchyň 500 Kč/APT/pobyt.

 

Záloha 50% při sepsání smlouvy o zájezdu. Doplatek 45 dnů před odjezdem.

 

Min.počet k uskutečnění zájezdu 30 osob.

 

 

                              Bližší informace: CA Renata,Tel: 603 539 857, info@ckrenata.cz

 

 

                                                                                                                              Pořadatel zájezdu CK Stell Tour, IČO05012546

Vytvářím objednávku...