Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Chorvatsko z Nového Města na Moravě

http://chorvatsko z noveho mesta na morave

CHORVATSKO - MAKARSKÁ RIVIÉRA - GRADAC

 

GRADAC - oblíbené letovisko ležící v nejjižnější části Makarské riviery, na úpatí jižní části horského masívu Rila, v půli cesty mezi Splitem a Dubrovníkem. Zdejší dlouhé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře patří k nejkrásnějším na Makarské riviéře. Pobřežní promenáda je lemována palmami a nabízí celou řadu obchůdků, tradičních pizzerií, barů, ale také poštu, informační centrum, pekárny i obchody s potravinami. Nechybí zde příležitost k zábavě, sportování a kulturním zážitkům.  Z pohledu na moře můžete vidět poloostrov Pelješac a napravo od něj „levandulový“ ostrov Hvar.

 

TERMÍN: 31.08. - 09.09.2018 / 10 dní / 7 nocí

 

CENA: 6.980 Kč / osoba

 

Ubytování: Vila Kristina *** + vila Marica (jeden dům) - cca 8-10 minut chůzí na oblázkovou pláž a palmovou promenádu. Vila disponuje 2-5lůžkovými zrekonstruovanými apartmány s klimatizací (za příplatek 5€), TV-SAT, WiFi, sociální zařízení, kuchyňka, balkón nebo terasa (většina s výhledem na moře a na město). K dispozici je také posezení na terase se zahradním grilem v zadní části vily.

 

Stravování: v rozsahu polopenze (snídaně – kontinentální, večeře –    v místní restauraci).

 

Cena obsahuje: doprava busem, 7x ubytování, spotřebu energií, lůžkoviny, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, delegát CK.

 

Příplatky: jedna osoba na pokoji +350Kč/noc. Turistická taxa 12 až 18 let = 180,-Kč/os./týden; od 18 let = 350,-Kč/os./týden.

 

Pojištění: léčebné výlohy, storno zájezdu a odpovědnost za škodu za příplatek 290,-Kč/os./týden, do 15 let =    190,-Kč/os./týden.

 

Slevy: dítě do 4 r. bez lůžka a stravy platí 2.950,-Kč

            dítě 4-12 r. na lůžku, dětská porce sleva – 300,-Kč

            dítě 4-12 r. na přistýlce (dle plánku) sleva – 1.500,-Kč

            od 12 r. na přistýlce (dle plánku) sleva – 500,-Kč

            

Pojištění: léčebné výlohy, storno zájezdu a odpovědnost za škodu za příplatek 290,-Kč/os./týden, do 15 let za              190,-Kč/os./týden.

 

Různé: věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou. Dětská přistýlka (do 12 r.) na spartakiádním lůžku. 

 

Nabídka vychází z plného obsazení pokojů, tzn. vč. přistýlek

Pořadatel/garant zájezdu_ CK Ko-Tour, IČO 1355441

Vytvářím objednávku...