Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Chorvatsko 2020

Nástupní a výstupní místo: Nové Město na Moravě

 

DRVENIK - klidnější přímořské letovisko v nejkrásnější části Makarské riviéry, nad kterým se tyčí pohoří Rilič. Letovisko je rozděleno na dvě části – Gornja Vala a Donja Vala. Podél moře vede 9 km dlouhá promenáda umožňující příjemné procházky. Pláže z drobných oblázků tvoří dvě překrásné zátoky, které se zvolna svažují do moře. Pláže jsou zčásti kryté vzrostlými borovicemi a tamaryšky a tudíž vedle slunce poskytují i žádaný stín. Milovníci klidných míst naleznou v okolí intimnější prostředí mezi skalisky a v četných malých zátokách. Na návrší na sever od obce najdeme zříceniny opevněné protiturecké věže ze 17.století, poblíž stojí gotický (později přestavěn do barokního stylu kostel) sv. Jiří  /Sveti Juraj/ s vestavěnými kamennými hrobkami z období středověku. Je důležitým přístavem, který spojuje pobřeží s Hvarem a Korčulou.

 

TERMÍN: 

 

CENA: 

 

Ubytování: Dobře udržovaný rodinný penzion RUBIKON s přátelskou atmosférou. Penzion je vyhledáván jak rodinami s dětmi, tak všemi kdo vyhledávají odpočinek a relaxaci. V penzionu je malý bar a krytá terasa. Vzdálenost od oblázkové pláže cca 150m, nudistická pláž cca 500m. Všechny pokoje i studia mají lednici, rychlovarnou konvici, TV.

  • 2-4 lůžkové pokoje, sprcha + WC, balkón, lednice.
  • studia pro 2-4 osoby: obytná ložnice s kuchyňským koutem (vařič, lednice, kuchyňské a jídelní nádobí), sprcha, WC

 

Cena obsahuje: doprava autobusem, 7x ubytování (sobota-sobota), 7x polopenzi, zástupce CK, pojištění CK proti úpadku, pobytová taxe za dospělou osobu

 

Stravování: servírovaná polopenze (snídaně, večeře - výběr ze dvou jídel). Stravování je přímo v penzionu.

 

Příplatky: pobytová taxe: 12 - 18 let 170 Kč/os./týden. Oosby od 18 let = 300Kč/os./týden. Balkón na moře – pokoje č. 9, 10, 11 ve 2. patře a pokoje č. 15, 16, 17 ve 3. patře za příplatek 200,-Kč/os./týden. Při obsazení celého penzionu a využití všech lůžek a přistýlek se příplatek za balkón na moře neúčtuje. Pokoje a APT s kuchyňským koutem za příplatek 500,-Kč/pokoj/týden. Neplatí se při obsazení celého penzionu.

 

Slevy: děti do 4 r. bez lůžka a stravy, se 2 dospělými osobami platí 2950,-Kč

děti do 4 r. bez lůžka, s polopenzí, se 2 dospělými osobami sleva - 1350,-Kč

děti do 12 r. na lůžku, dětská porce - 350,-Kč

děti do 12 r. na 3., 4., 5., 6. lůžku, dětská porce, se 2 dospělými osobami - 700,-Kč

děti nad 12 r. na 4., 5., 6. lůžku - 500,-Kč

vlastní doprava - 1400,-Kč

 

Pojištění: pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a odpovědnosti za škodu za příplatek 29Kč/os./den tj.290 Kč/os./pobyt, do 15 let = 19Kč/os./den.

 

Nabídka vychází z plného obsazení pokojů, tzn. vč. přistýlek. 

Platí pro skupiny minimálně 16 oso.

Pořadatel/garant zájezdu_ CK Ko-Tour, IČO 1355441

Vytvářím objednávku...