Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

PLAŽA SUNNY HOTEL ***

kufr

Termín:29.04. (St) - 30.04. (Čt) 2020

změnit termín

Délka pobytu:2 dny, 1 noc

ID hotelu:780299

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 937 Kč 781 Kč

Poloha
pavilonový areál skládající se z pavilonů - Veli Mel, Lopar, Plaža, Sahara a Rab, cca 12 km od městečka Rab.
Ubytování
klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, pokoj 2(+3) J. FAM SUITE (cca 37 m²) - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem (160 cm), s možností přistýlky, vždy sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, telefon, fén, balkon nebo terasa, pokoj 2(+4) SU FAM SUITE (cca 46 m²) - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem, 2 x sprcha a WC, SAT TV, telefon, fén, balkon.
Stravování
Polopenze
Vybavení a služby
v areálu - centrální restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, směnárna, sejf na recepci za poplatek, WI-FI ZDARMA, terasa, parkoviště ZDARMA.
Pláž
velmi oblíbená písečná pláž Rajska plaža, vhodná pro děti, cca 100 m, sprchy na pláži. FKK pláž cca 1 km.
Sport a zábava
v blízkosti se nachází sportovní centrum - tenisové kurty, dětské hřiště, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, animace pro děti a dospělé, vodní sporty dle místní nabídky.
Doplňující informace
sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka, typ ubytování a termín. Při změně jména účastníka, typu ubytování nebo termínu bude sleva za včasný nákup odebrána.
Slevy pro děti
dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. SLEVY PRO POKOJ 2(+1): osoba od 12 let na přistýlce - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJE SUITE: osoba na přistýlce - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytován, snídani/polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu.
Poznámka
sleva za včasný nákup je vázaná na jméno účastníka, typ ubytování a termín. Při změně jména účastníka, typu ubytování nebo termínu bude sleva za včasný nákup odebrána.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. NA VYŽÁDÁNÍ: dětská postýlka (cca 5 EUR/den), pes (cca 10 EUR/den) - platí se na místě.
Vybavenie a služby
v areáli - centrálna reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, , zmenáreň, trezor na recepcii za popalatok,  Wi-Fi ZADARMO, terasa, parkovamie.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, izba 2(+3) J. FAM SUITE (cca 37 m2) - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom (160 cm), s možnosťou prístelky, vždy sprcha a WC, SAT TV, Wi- FI ZADARMO, telefón, fén, balkón alebo terasa, izba 2(+4) SU FAM SUITE (cca 46 m2) - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, 2 x sprcha a WC, SAT TV, telefón, fén, balkón .
Šport a zábava
v blízkosti sa nachádza športové centrum - tenisové kurty, ihrisko na loptové hry, deteské ihrisko, minigolf, plážový volejbal, animácie pre deti a dospelých, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Stravovanie
Poplenzia - raňajky a večere formou bufetu v centrálnej reštaurácii. K večeri je ZADARMO čapované miestne víno, pivo, voda, džús.
Doplňujúce informácie
parkovisko - ZADARMO. Zľava za skorý nákup je viazaná na meno účastníka, typ ubytovania a termín. Pri zmene mena účastníka, typu ubytovania alebo termíne bude zľava za skorý nákup odobratá.
Zľavy pre deti
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBU 2(+1): osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. ZĽAVY PRE IZBY SUITE: osoba na prístelke - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

PLAŽA SUNNY HOTEL ***

destinace: Chorvatsko, Kvarner, ostrov Rab, Lopar

termín:29.04. (St) - 30.04. (Čt) 2020 (2 dny, 1 noc) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

PLAŽA SUNNY HOTEL
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Vítkovice Tours, s.r.o. IČO: 44743840
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...