Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Apartmány Polynesia ***

kufr

Termín:05.09. (So) - 12.09. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:911265

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 3 066 Kč

Vybavení
Centrální restaurace s možností á la carte, café bary, pizzerie, fast food, venkovní bazén pro dospělé a dětský bazén - oba dva se sladkou vodou. V blízkosti jsou různé stánky, obchody, supermarket, ambulance. Lehátka u bazénu zdarma. Slunečníky nejsou k dispozici. Na pláži možnost pronájmu slunečníků (cca 25 HRK) a lehátek (cca 40 HRK).
Ubytování
CS2TP - BGW 2+0 Polynésia, cca 27 m2 - 2lůžkový bungalov se sprchou a WC - místnost se 2 lůžky a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa,EA2BP1 - APT 3+0 Polynésia, cca 39 m2 - 3lůžkový apartmán se sprchou a WC - 1 ložnice, denní místnost s pohovkou a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa,
EA2BP2 - APT 4+0 Polynésia, cca 47 m2 - 4lůžkový apartmán se sprchou a WC - 1 ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyň.koutem, balkon nebo terasa,EA2BP3 - APT 5+0 Polynésia, cca 50 m2 - 5lůžkový apartmán se sprchou a WC - 1 ložnice, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, pohovkou pro 1 osobu a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa,ES2BP3 - ST 3+0 Polynésia, cca 32,5 m2 - 3lůžkové studio se sprchou a WC - místnost se 3 lůžky a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa,CA2TP2 BGW 4+0 Polynésia, cca 46 m2 - 4lůžkový bungalov se sprchou a WC - 1 ložnice, denní místnost se 2 pohovkami a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa,CA4TP1 BGW 5+0 Polynésia, cca 52 m2 - 5lůžkový bungalov se sprchou a WC - 1 x 2ložnice a 1 x 1lůžková ložnice a denní místnost se 2 pohovkami a kuchyň. koutem, terasa nebo balkon. ES2BP1 - STUDIO 2+1 Polynésia, cca 32,5 m2 - 2lůžkové studio se sprchou a WC - místnost se 2 lůžky a pohovkou a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa,EA2BP1 - APT 2+1 Polynésia, cca 39 m2 - 2lůžkový apartmán se sprchou a WC - 1 ložnice, denní místnost s pohovkou a kuchyň. koutem, balkon nebo terasa. Bungalovy a apartmány různých typologií umístěny v rámci resortu ve více řadových stavbách. Každý apartmán se sprchou a WC, zařízeným kuchyňským koutem pro jednoduché vaření. Lůžka v denní místnosti jsou ve většině formou rozkládací pohovky pro 1-2 osoby nebo rozkládacího křesla pro 1 osobu.
Stravování
Možnost výběru - vlastní stravování, snídaně nebo polopenze.
Tipy
- rodinné apartmány- kompletně vybavené středisko- blízko ČR
Obecný popis
Středověké městečko UMAG je prvním turistickým střediskem na západní straně ISTRIE při cestě ze severu. Typické pro jeho okolí je členité pobřeží s mnoha poloostrůvky, borovými lesíky a bohatou středomořskou vegetací.
Poloha
Resort s apartmány a bungalovy Polynesia naleznete ve středisku Katoro, cca 3 km od centra Umagu.
Doplňující informace
- dětská postýlka: na vyžádání - zdarma
- domácí zvíře: ano, na vyžádání, za poplatek 13 EUR/den.
- parkování: v areálu za poplatek 1 EUR vozidlo/den.
Sport a zábava
Středisko zajišťuje bohatou celodenní a večerní animaci pro dospělé a děti. Pro děti je zde mini-klub od 5 do 12 let. Pro děti různých věkových kategorií jsou zde dětské kluby, např. pro děti 5-12 let je zde mini klub. Středisko zajišťuje hudební večery s živou muzikou a různá vystoupení. Zábavní a hudební večery zajišťuje vnitřní sál a venkovní terasa. V blízkosti jsou diskotéky. tenisové kurty se školou tenisu (nachází se v blízkosti, 14 otevřených a 2 kryté kurty), minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty. V blízkosti se nachází několik hřišť pro míčové hry včetně samostatné cvičební plochy pro aerobik, zumbu apod., jezdecké centrum.
Pláž
Nově upravené pláže v sezóně 2014, vhodné i pro děti, přírodní, částečně kamenité, betonové s upravenými plochami na slunění, pozvolný vstup do moře, na pláži jsou tobogány, snack bar.
Vzdálenost od pláže: cca 100 - 150 m - dle umístění ubytování 
Povinné poplatky na místě
Pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.
Alert
APARTMÁNY BUDOU OTEVŘENY OD 11.6.2020.

Apartmány Polynesia ***

destinace: Chorvatsko, Istrie, Umag

termín:05.09. (So) - 12.09. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Apartmány Polynesia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Za sluncem s.r.o. IČO: 42869650
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...