Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Lanterna Premium Camping Resort

kufr

Termín:11.04. (So) - 14.04. (Út) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:888357

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 3 990 Kč

Poloha
Camping Resort Lanterna věnuje zvláštní pozornost detailům, nabízí vynikající vybavení a organizuje celou řadu úžasných aktivit pro celou rodinu. Co dělá tento kemp tak zvláštním, je možnost prozkoumat mnoho nedalekých pláží a zátok podél jeho 3 km pobřeží.
Ubytování
mobilhomy jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, částečné krytá dřevěná terasa se zahradním nábytkem a grilem. M4/6 COMFORT, část J, výhled na moře (max. 4-6 osob, 25 m2) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost se sedacím koutem (možnost rozložení na dvojlůžko pro 6. osobu) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Dřevěná terasa se zahradním nábytkem, altánkem a grilem. Novější typ mobilhomu. 5. a 6. osoba vždy za příplatek (nahlášení je nutné již při rezervaci). M4/7 PREMIUM, část J (max. 4-7 osob, 29 m2) ložnice s dvojlůžkem, dvě ložnice se dvěma lůžky, denní místnost se sedacím koutem (možnost rozložení na lůžko pro 7. osobu) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Novější typ mobilhomu. 5., 6. a 7. osoba vždy za příplatek (nahlášení je nutné již při rezervaci). M4/7 PREMIUM, část B (max. 4-7 osob, 29 m2) ložnice s dvojlůžkem, dvě ložnice se dvěma lůžky, denní místnost se sedacím koutem (možnost rozložení na lůžko pro 7. osobu) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Novější typ mobilhomu. 5., 6. a 7. osoba vždy za příplatek (nahlášení je nutné již při rezervaci).
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek (do max. počtu osob).
Služby
recepce, restarace, pizzerie, bar, Wi-Fi, internetový koutek, prádelna, myčka, aquapark se skluzavkami a dětskými atrakcemi (8 bazénů o celkové vodní ploše 1 525 m2, všechny bazény jsou vyhřívané, hlavní atrakce: vodní skluzavky a pirátská loď, půjčovna lehátek a slunečníků, Mezzino Pool Snack Bar u hlavního bazénu, bazény s mořskou vodou, podvodní masáže, atrakce pro děti (bazény otevřené cca od 15/5 do 15/9), animační programy pro děti i dospělé (cca od 1/6 do 31/8), hřiště, krytá rodinná zábavní zóna s divadlem a krytým kinem, speciální vnitřní a venkovní prostor pro mládež, diskotéka fotbalové hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, obchody, rybí trh, obchody s plážovým vybavením. Tenisové kurty, půjčovna kol, kánoe, půjčovna šlapadel a lodí, surfování, plachtění, potápění, jízda na koni (vše za poplatek).
Parkování
1 místo/ mobilhome.
Vzdálenost od centra
13 km Poreč.
Vzdálenost od pláže
areál navazuje na pláž.
Pláz
štěrkovopísčitá, oblázková, skalnatá se zpevněnými místy, travnatá. Plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ lehátka) za poplatek.
Zvíře
nepovoleno.
Pobyt
sobota/ sobota (27/6-5/9), příjezd možný každý den, min. 7 nocí (30/5-27/6), min. 3 noci (do 30/5 a po 5/9).
Popis

V ceně za mobilhome je zahrnuto:/
ubytování, spotřeba energií.

Nepovinné příplatky:/
závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) 40 €/ mobilhome COMFORT, 50 €/ mobilhome PREMIUM, ložní prádlo 20 €/dvojlůžko, 15 €/ lůžko.

Kauce:/
100 €/mobilhome.

Lanterna Premium Camping Resort

destinace: Chorvatsko, Istrie, Tar

termín:11.04. (So) - 14.04. (Út) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

Lanterna Premium Camping Resort
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Ludor, spol. s r. o. IČO: 25574680
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...