Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Hotel DUGA UVALA ***

kufr

Termín:04.04. (So) - 06.04. (Po) 2020

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:656867

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 1 997 Kč

Poloha
hotel nacházející se v klidné zátoce, obklopen typickou středomořskou vegetací, cca 20 km od Puly, nejbližší vesnice v okruhu cca 5 km. Hotel se skládá z hlavní budovy a depandance, se kterou je propojen nadzemním tunelem.
Vybavení
restaurace, aperitiv bar, výtah, WI-FI ve společných prostorách ZDARMA, terasa, parkoviště ZDARMA.
Ubytování
klimatizované 2 pokoje typu ST - velikost 22 m2, některé s možnost přistýlky 80x140 cm, vhodné pro dítě do 12 let, s balkonem; klimatizované 2-3lůžkové pokoje typu SU - velikost 36 m2, jsou navíc vybaveny rozkládacím gaučem a umožňují umístění přistýlky 80x180 cm, vždy se sprchou a WC, SAT TV (LCD), WI-FI. Všechny pokoje jsou umístěny v hlavní hotelové budově. Pokoje ST-ATTIC se nachází v podkroví, bez balkonu, pokoje typu SU mají mimořádně prostorný balkón s bočním výhledem na moře a ve vybavení malou ledničku (ostatní pokoje lednička na vyžádání za poplatek 7,5 EUR/os/den - platba na místě). Pokoje s označením ANNEX se nachází v depandanci hotelu. V případě chladného počasí klimatizace není v provozu.
Stravování
Polopenze
Slevy
PRO POKOJ 1/2+1 SWCB-St: dítě do 12 let na přistýlce - ZDARMA. PRO POKOJ 1/3+1 SWCBM-Su: dítě do 4 let na 3. lůžku - sleva 3000 Kč/týden, dítě 4-14 let na 3. lůžku - sleva 2500 Kč/týden. Osoby na přistýlce platí zvýhodněnou cenu - dítě do 4 let - 2500 Kč/týden, dítě 3-14 let - 4500 Kč/týden, osoba od 14 let - 6000 Kč/týden.
Cena zahrnuje
ubytování, polopenzi na vybraný počet nocí.
Pláž
přírodní kamenitá, oblázková, cca 100 m, sprchy u bazénu.
Sport
venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (cca od 15.6.-15.9. uzavřen), fitness, masáže (za poplatek na vyžádání), tenisové kurty, vodní sporty. Možnost využití tenisových kurtů v čase od 12:00 do 14:00 ZDARMA (po dohodě s recepcí). Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství), na pláži za poplatek.
Doplňující informace
nerekonstruovaný hotel pro nenáročnou klientelu, vhodný ke strávení klidné rodinné dovolené. Pobytová taxa - cca 1,50 EUR/os./den a parkování 5 EUR/den - platí se na místě. Každý host obdrží při nástupu na ubytování náramek s čipem, který slouží pro bezhotovostní platbu v rámci resortu.
Vybavení a služby
restaurace, aperitiv bar, výtah, WI-FI ve společných prostorách ZDARMA, terasa, parkoviště.
Sport a zábava
venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou (cca od 15.6.-15.9. uzavřen), fitness, masáže (za poplatek na vyžádání), tenisové kurty,stolní tenis, půjčovna kol, animace, vodní sporty. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství), na pláži za poplatek.
Slevy pro děti
dítě do 5 let na přistýlce platí 1 990 Kč/týden. Dítě 5-12 let na přistýlce platí 4 190 Kč/týden. Osoba od 12 let na přistýlce platí 6 290 Kč/týden. Na ceny pro děti do 12 let na základním lůžku naleznete na www.ckvt.cz.
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu, obědů - dítě do 5 let - ZDARMA, dítě 5-12 let - 1 490 Kč/os./týden, osoba od 12 let - 2 890 Kč/os./týden. Na vyžádání: lednička - cca 7,5 EUR/den, dětský postýlka cca 5 EUR/den, pobyt se psem cca 15 EUR/den - platba na místě.
Výhody a benefity
Při zakoupení pobytu na 7 nocí v termínu do 20.6. a od 8.9. vám bude poskytnuta sleva 15 %. Platí pro pobyty zakoupené do 1.5.2020.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar,výťah, Wi-Fi v spoločných priestoroch ZADARMO, terasa, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 2 izby typu ST - veľkosť 22 m2, niektoré s možnosť prístelky 80x140 cm, vhodné pre dieťa do 12 rokov, s balkónom; klimatizované 2-3lôžkové izby typu SU - veľkosť 36 m2, sú navyše vybavené rozkladacím gaučom a umožňujú umiestnenie prístelky 80x180 cm, vždy so sprchou a WC, SAT TV (LCD), WI-FI. Všetky izby sú umiestnené v hlavnej hotelovej budove. Izby ST-ATTIC sa nachádzajú v podkroví, bez balkóna, izby typu SU majú mimoriadne priestranný balkón s bočným výhľadom na more a vo vybavení malú chladničku (ostatné izby chladnička na vyžiadanie za poplatok 7,5 EUR / os / deň - platba na mieste) . Izby s označením ANNEX sa nachádzajú v depandanci hotela. V prípade chladného počasia klimatizácie nie je v prevádzke.
Šport a zábava
Vonkajší bazén s morskou vodou, vnútorná bazén s vyhrievanou morskou vodou (cca od 15.6. - 15.9. zavretý), fitness, masáže (za poplatok na vyžiadanie), tenisové kurty, stolný tenis, požičovňa bicyklov, animácie, vodné športy. Ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve), na pláži za poplatok.
Stravovanie
Polpenzia - formou bufetu alebo plnej penzie - formou bufetu. K obedu a večeri ZADARMO miestne čapované nápoje (voda, džús, pivo, víno). 
Doplňujúce informácie
Nerekoštruovaný hotel pre nenáročnú klientelu, vhodný na strávenie kľudnej rodinnej dovolenky. Pobytová taxa - cca 1,50 EUR/os./deň  a parkovanie - 5 EUR/deň - platí sa na mieste. Každý hosť dostane pri nástupe na ubytovanie náramok s čipom, ktorý slúži pre bezhotovostnú platbu v rámci rezortu. 
Zľavy pre deti
Dieťa do 5 rokov na prístelke platí 79 EUR/týždeň. Dieťa 5-12 rokov na prístelke platí 159 EUR/týždeň. Osoba od 12 rokov na prístelke platí 239 EUR/týždeň. Ceny pre deti do 12 rokov na základnom lôžku nájdete na www.ckvt.sk.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí.

Hotel DUGA UVALA ***

destinace: Chorvatsko, Istrie, Duga Uvala

termín:04.04. (So) - 06.04. (Po) 2020 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel DUGA UVALA
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...