Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Lázeňský týden v hotelu Centrální Lázně 4*

kufr

Termín:27.11. (So) - 03.12. (Pá) 2021

změnit termín

Délka pobytu:7 dní, 6 nocí

ID hotelu:922543

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 12 590 Kč

Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Dějiny města jsou poměrně mladé – ještě před cca 250 lety zde převládaly neprostupné bažiny, porostlé hustým lesem. Zásluhy o založení lázní připadají klášteru v Teplé, na jejichž území zdejší zřídla po staletí ležela. R. 1766 se poprvé uvádějí jména tří pramenů – Ambrožova, Křížového a Mariina, s názvem Marienbad - Mariánské Lázně se poprvé setkáváme r. 1788. Zlatým věkem Mariánských Lázní byla druhá polovina 19.století, kdy do lázní přijížděl bezpočet korunovaných hlav i slavných osobností. Snad nejznámější z nich byl anglický král Eduard VII., který zde od r. 1897 pobýval celkem devětkrát – sešel se zde i s císařem Františkem Josefem I. Dále zde pobývali a léčili se mj. J.W.Goethe (zde údajně poprvé potkal svoji poslední lásku Ulriku), I.S.Turgeněv, N.V.Gogol, I.A.Gončarov, F.Chopin, R.Wagner, M.Twain, S.Freud, F.Kafka, J.Strauss i T.A.Edison.  Mariánské Lázně vrátí zdraví a poskytnou odpočinek i Vám!

Komplex Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se z několika hotelů, které jsou spojeny koridorem s  dalšími lázeňskými hotely, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. Hotel je naproti kolonádě Karolina a Rudolfova pramene. V areálu vyvěrá městský poklad – Mariin pramen.  

Vybavení

hotelová restaurace, bar, recepce, parkoviště, hotelová garáž. 

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek se sociálním zařízením,  TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. 

Stravování

 polopenze formou bufetových stolů, koutek zdravé výživy Danubius Healthy Choice.

Cena zahrnuje

7dní/6nocí ubytování, polopenzi formou bufetu, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 1x uvítací nápoj, 2x vitamínový nápoj denně, 2x aqua gymnastika, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x reflexní masáž chodidel, 2x léčebný tělocvik, 2x parafinový zábal,  volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda,  volný vstup do Premier fitness centra, Ensana  kartu výhod, 20 % slevu na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu. . Děti do 12 let bez procedur. 

Cena nezahrnuje

  místní poplatek Kč 21/osoba/noc od 18 let – platba na místě. Příplatek za domácího miláčka: Kč 300/noc – platba na místě.

 

Aqua Wellness Centrum

největší hotelový bazén v  Mariánských Lázních, vířivka, 2 sauny, parní lázeň, saunario a tepidario s čajovým koutkem a relaxační zónou, za příplatek možnost návštěvy solné jeskyně, masáže, koupele, sigoroll, kosmetické studio a další služby.  

Léčebné lázně

hotel má dvě samostatné lázeňské zóny- v hotelu Centrální lázně probíhají procedury ve 24 místnostech a v Mariině křídle se nacházejí Mariiny lázně, kde najdeme velkolepé plynové jezírko a místnosti pro moderní procedury. K dispozici jsou jedinečné  římské lázně s třemi bazénky, nádhernou saunovou zónou a kosmetickým salonem. 

Fitness

možno využít Premier Fitness Centrum, otevřené 24 hodin denně.

Lázeňský týden v hotelu Centrální Lázně 4*

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

termín:27.11. (So) - 03.12. (Pá) 2021 (7 dní, 6 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Lázeňský týden v hotelu Centrální Lázně 4*
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...