Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

hotel Venus****, léčebný balíček vč. 10 procedur

kufr

Termín:24.03. (Pá) - 31.03. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:933146

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Plná penze

Cena vč. tax: 13 760 Kč

Poloha

Karlovy Vary byly založeny kolem roku 1350 českým králem a římským císařem Karlem IV. Staly se perlou evropských lázní nejen pro svou fascinující přírodní scenérii, výjimečnou atmosféru a bohatou historií, ale hlavně díky úspěšné léčebné tradici. Klidné procházky po lázeňské promenádě přímo vybízí k ochutnávání léčivých pramenů.   Lázeňský hotel se nachází v srdci lázeňské čtvrti, několik kroků od Mlýnské a Sadové kolonády. Moderní ráz hotelu se snoubí s více než stoletou historií budovy hotelu. Tradice jsou zde úspěšně spojeny s moderním a neotřelým stylem a panuje zde příjemná domácí atmosféra. Hotel je zaměřen na gastroenterologická onemocnění, léčení nadváhy a nemoci pohybového ústrojí. Všechny procedury jsou prováděny lékařskými odborníky.

Vybavení

výtah , restaurace, lobby bar, terasa, sluneční terasa, dětský koutek, směnárna, wellness centrum.

Ubytování

komfortní dvoulůžkovém pokoje s možností 1 přistýlky  jsou vybaveny koupelnou se  sprchovým koutem, sociálním zařízením, Wi-Fi, fénem, minibarem,  satelitní TV-SAT s radiem, trezorem, telefonem a županem. Lze zajistit dvoupokojové apartmány. 

Stravování

polopenze  formou bufetu. Lze zajistit dietní menu s chutnými a zdravými jídly s velkým obsahem výživných látek. 

Cena zahrnuje

8dní/7noci ubytování, plnou penzi  formou bufetu, Wi-Fi,  neomezený vstup do bazénu a whirlpoolu, lékařskou prohlídku, 10 procedur na  základě konzultace s lékařem. Děti do 15 let bez procedur.

Cena nezahrnuje

příplatek za plnou penzi - Kč 700/pobyt, parkování v garážích hotelu Thermal nebo hotelu Kriváň, pobytovou taxu Kč 50/osoba/noc do 4 nocí pobytu, Kč 21/osoba/den od 5 nocí pobytu.

Wellness centrum

léčebný bazén s protiproudem (28°C),  Whirlppool (38°C), sauna,  solárium, bazén. Masáže za poplatek. 

Sport

golfové hřiště je ve vzdálenosti 3 kilomery, cyklotrasy v okolí hotelu, turistické trasy v okolí, k procházce láká Jelení skok i vyhlídka Diana. 

Domácí mazlíčci

jsou vítání za Kč 360/noc.

Dopravní spojení

vlakové i autobusové nádraží je od hotelu vzdáleno 1.3 km.

Výlety

Pramen Vřídlo Boží Dar s Ježíškovou cestou

V létě turisty láká Božídarské rašeliniště, Vlčí jámy u Horní Blatné nebo vrchol Klínovec. Nachází se zde i naučná Ježíškova cesta, která seznamuje děti s Ježíškem a jeho pomocníky. Na stezce jsou rozmístěna různá stanoviště s herními prvky (prolézačky, kolotoče, houpačky) a postavičkami z večerníčků a pohádek. Na jednotlivých stanovištích děti plní úkoly (poznávání listů a plodů podle stromů, stop zvířátek apod.). Po splnění všech zadaných úkolů obdrží v infocentru malý dáreček. Vždy před Vánoci tu funguje tzv. Ježíškova pošta. Otisky všech dosud použitých razítek jsou k vidění v expozici vlastivědného muzea. V zimě potěší dva lyžařské areály a za obcí najdete velký lyžařský areál Neklid. V okolí je zhruba 70 kilometrů běžeckých tratí. 

Naučná stezka Božídarské rašeliniště

Cesta vede částí Národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště, která byla dle Ramsarské úmluvy vyhlášena mezinárodně významným mokřadem. Zřízena byla v r. 1965, má rozlohu 929,5 ha, tedy je největší v Krušných horách. Tvoří ji především rozsáhlé soubory horských rašelinišť vrchovištního typu. Místy se zde uchovala tokaniště tetřívků. Na trase naučné stezky Božídarské rašeliniště najdete 12 informačních tabulí. Cesta je vhodná i pro malé děti a dá se zvládnout i s kočárkem.

 

hotel Venus****, léčebný balíček vč. 10 procedur

destinace: Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary

termín:24.03. (Pá) - 31.03. (Pá) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Plná penze

hotel Venus****, léčebný balíček vč. 10 procedur
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...