Zájezdy do celého světa s CK Renata, Nové Město na Moravě

Hotel Silver ***

kufr

Termín:07.06. (Čt) - 14.06. (Čt) 2018

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:703062

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:All inclusive

Cena vč. tax: 9 940 Kč

Poloha
Hotel Silver *** patří ke stálicím v naší nabídce. Tento hotel si jako místo své dovolené vybírají jak mladé či starší páry, tak i rodiny s dětmi. Mezi jeho přednosti patří umístění v klidné lokalitě Chajka a prostorná hotelová zahrada s bazénem. Zvolit si můžete způsob dopravy, stejně jako typ stravování. Poloha a popis hotelu Hotel se nachází přibližně 400 metrů od písečné pláže, v části Zlatých Písků s názvem Chajka. V okolí najdete mnoho obchůdků, restaurací i barů. Hotel je situován v klidné části, a je tak vhodný pro ty, kteří hledají pohodovou dovolenou. Hoteloví hosté oceňují zejména prostorný bazén. Do centra Zlatých Písků se pak dostanete volnou chůzí přibližně za 15–20 minut, možné je využít i místní dopravu či levné taxi. Služby hotelu Hotel nabízí vlastní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma) a je rozdělen na část pro dospělé a část pro děti. V bezprostřední blízkosti bazénu se nachází bar. V hotelu je dále možné využívat wi-fi, směnárnu, šipky, šachy a dětské hřiště. Cennosti je možné uschovat v hotelovém trezoru.Hotel Silver *** patří ke stálicím v naší nabídce. Tento hotel si jako místo své dovolené vybírají jak mladé či starší páry, tak i rodiny s dětmi. Mezi jeho přednosti patří umístění v klidné lokalitě Chajka a prostorná hotelová zahrada s bazénem. Zvolit si můžete způsob dopravy, stejně jako typ stravování.
Stravování
Stravování Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů a jedná se tak, co se množství týče, o neomezenou konzumaci. Tento stravovací režim doplňuje odpolední snack. All inclusive program: Snídaně 8:00–10:00 Oběd 12:00–13:30 Odpolední snack 15:00–17:00 Večeře 18:00–20:00 Nápoje – nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (tvrdý alkohol, na výběr mnoho druhů), točené pivo, červené a bílé víno jsou servírovány denně od 10:00 do 23:00.
Doprava
Doprava luxusním autobusem Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy, které jsou vybaveny WC, TV a klimatizací. Posádku tvoří zkušení řidiči, kteří se postarají o bezpečnou cestu. Trasa vede z ČR přes Slovensko, Maďarsko, Rumunsko do Bulharska. Během cesty je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo. Nástupní místa: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava. Letecká doprava Odlétáme z Prahy, Ostravy a Brna charterovými lety na letiště ve Varně, vzdálené přibližně 20 km od Zlatých Písků.
Cena zahrnuje
• ubytování ve *** hotelu na 8 dní/7 nocí • all inclusive program • doprava dle vybraného typu zájezdu – autobusová nebo letecká (vč. tax a poplatku, transfer z/na letiště) • služby českého delegáta • pojištění CK proti úpadku
Cena zahrnuje • ubytování ve *** hotelu na 8 dní/7 nocí • all inclusive program • doprava dle vybraného typu zájezdu – autobusová nebo letecká (vč. tax a poplatku, transfer z/na letiště) • služby českého delegáta • pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
• cestovní pojištění (lze sjednat v CK pro všechny účastníky) • pobytová taxa 1,5 EUR/os./den (hradí se na místě)
Cena nezahrnuje • cestovní pojištění (lze sjednat v CK pro všechny účastníky) • pobytová taxa 1,5 EUR/os./den (hradí se na místě)
25.05. (Pá) - 03.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - Dospělý na pevném lůžku
All inclusive
Autobus
-First minute5 940 Kč
Rezervace
01.06. (Pá) - 10.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - Dospělý na pevném lůžku
All inclusive
Autobus
-First minute6 940 Kč
Rezervace
07.06. (Čt) - 14.06. (Čt) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - Dospělý na pevném lůžku
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute9 940 Kč
Rezervace
08.06. (Pá) - 17.06. (Ne) 2018 - 10 dní, 9 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - Dospělý na pevném lůžku
All inclusive
Autobus
-First minute7 240 Kč
Rezervace
14.06. (Čt) - 21.06. (Čt) 2018 - 8 dní, 7 nocí
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky - Dospělý na pevném lůžku
All inclusive
Letecky/Praha
-First minute11 440 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Hotel Silver ***

destinace: Bulharsko, Černomořské pobřeží, Zlaté Písky

termín:07.06. (Čt) - 14.06. (Čt) 2018 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: All inclusive

Hotel Silver
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Nikolas tours a.s. IČO: 26872129
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...