Chorvatsko Kvarner Slece 2020

Chorvatsko 2021

 

 

CHORVATSKO - DRVENIK - MAKARSKÁ RIVÉRA

DRVENIK - klidnější přímořské letovisko na Makarské riviéře, nad kterým se tyčí pohoří Rilič. Letovisko je rozděleno na dvě části – Gornja Vala a Donja Vala. Podél moře vede 9 km dlouhá promenáda umožňující příjemné procházky. Pláže z drobných oblázků tvoří dvě překrásné zátoky, které se zvolna svažují do moře. Pláže jsou zčásti kryté vzrostlými borovicemi a tamaryšky a tudíž vedle slunce poskytují i žádaný stín. Milovníci klidných míst naleznou v okolí intimnější prostředí mezi skalisky a v četných malých zátokách. Na návrší na sever od obce najdeme zříceniny opevněné protiturecké věže ze 17.století, poblíž stojí gotický (přestavěn do barokního stylu) kostel sv. Jiří. Je důležitým přístavem, který spojuje pobřeží s Hvarem a Korčulou

 

TERMÍN:  20.08. - 29.08.2021 / 10 dní / 7 nocí

 

CENA: 7.790 Kč 

 

Ubytování: Dobře udržovaný rodinný penzion RUBIKON s přátelskou atmosférou. Penzion je vyhledáván jak rodinami             s dětmi, tak všemi kdo vyhledávají odpočinek a relaxaci. V penzionu je malý bar a krytá terasa, WiFi. Vzdálenost od oblázkové pláže cca 150 m. Všechny pokoje i studia mají lednici, rychlovarnou konvici, TV. Některé pokoje ve 3. patře možnost klimatizace za příplatek cca 5 €/den (platba na místě). Balkóny jsou téměř u všech pokojů a studií.

  • 2-4 lůžkové pokoje, sprcha + WC, balkón, lednice
  • studia pro 2-4 osoby - obytná ložnice s kuchyňským koutem (vařič, lednice, kuchyňské a jídelní nádobí), sprcha, WC
  • byt pro 4-6 osob - v přízemí penzionu, terasa, vybavená kuchyně, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvě dvoulůžkové ložnice, sprcha, WC, TV, klimatizace (cca 5€/den)

Cena obsahuje: doprava autobusem, 7x ubytování (sobota-sobota),  7x polopenzi, zástupce CK (domácí penzionu), pojištění CK proti úpadku.

 

Stravování: servírovaná polopenze (snídaně, večeře - výběr ze dvou jídel). Stravování je přímo v penzionu.  Nápoje k večeři nejsou v ceně.

 

Příplatky: pobytová taxa 12-18 r. á 170,-Kč/os./týden; od 18 r. á 330,-Kč/os./týden; na místě se hradí vratná kauce - bude upřesněno.

Balkón na moře – pokoje č. 9, 10, 11 ve 2. patře a pokoje č. 15, 16, 17  ve 3. patře za příplatek 200,-Kč/os./týden. Při obsazení celého penzionu a využití všech lůžek a přistýlek se  příplatek za balkón na moře neúčtuje.

Pokoje a APT s kuchyňským koutem za příplatek 500,-Kč/pokoj/týden. Neplatí se při obsazení celého penzionu.

1 os. na pokoji + 350,-Kč/os./noc v 7+8 měsíci; +250,-Kč/noc v 6+9 měsíci.

 

Slevy: děti do 4 r. bez lůžka a stravy, se 2 dospělými osobami platí                         2950,-Kč

           děti do 4 r. bez lůžka, s polopenzí, se 2 dospělými osobami sleva               - 1200,-Kč

           děti do 12 r. na lůžku, dětská porce                                                               -   350,-Kč

           děti do 12 r. na 4., 5., 6. lůžku, dětská porce, se 2 dospělými osobami        -   700,-Kč

           děti nad 12 r. na 5., 6. lůžku                                                                           -   500,-Kč

           vlastní doprava                                                                                               - 1400,-Kč

 

Pojištění: léčebné výlohy, storno zájezdu a odpovědnost za škodu za příplatek 29,-Kč/os./den

 

Různé: v penzionech jsou lůžkoviny (v ceně), nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby. Možnost sportování (cvičení) na školním hřišti. Společné posezení je možné v jídelně. V sousedním penzionu NIKO je příplatek 500,-Kč/os./týden.

 

Platí pro skupiny minimálně 20 platících osob.

Pořadatel: CK Ko-Tour

Vytvářím objednávku...